Veel viimast korda Eesti Blogiauhindadest

Kel veel eilne pidu nägemata, saab seda järgi vaadata SIIN (minu kategooria hakkab 1.56!). Kes pikka videot vaadata ei viitsi, võib ka pildigaleriid sirvides peost veidikene aimu saada, vaata pilte SIIT. Nimelt toimus eile kauaoodatud EBA2017, milleks mõned naised juba kuid valmistunud olid. Ja ma pean ütlema, et tasus vist ära, sest kõik nägid nii-ii kaunid välja! No ausõna, üks kaunim kui teine. Mari-Leen ja Mallu vist tõesti võtsid üleöö 10 kilo alla. Ei tea mis see imenipp on, mul oleks ka vaja. :D

Esimesena tundsin galeriid vaatama hakates ära Võidan kaotades blogipidaja, Helena – nii vinge naine ja mulle väga meeldis ta kleit. Tegelikult ma tema blogi ei loe, aga instagramis olen tema jälgija küll. Mõnus inspiratsioon.
Järgmisena tundsin ära meie armsa Kai, kes tundub seal täpselt selline, nagu blogiski – üliarmas, kena ja naeratav. Ilus kleit ja nunnu poobik, Kai. :D

Jane üle on mul siiralt hea meel! Elustiili blogide kategoorias sai ta kolmanda koha, mis on minu arvates ikka päris kõva sõna. Jane on minu arust viimasel ajal väga suure muutuse ka läbi teinud. Ma pean ütlema, et varasemalt ta pigem häiris mind ja ma käisin tema blogist kaarega mööda, sest ta kuidagi, ma ei tea, toppis end igalepoole ja oli selline…ma ei taha üldse halvasti öelda, aga kui ma juba siin avameelselt plätrama hakkasin, siis ütlen otse välja – ta tundus mulle veidi lihtne peast. Anna andeks, Jane! Aga nüüd on temast sirgunud justkui teine inimene ja üha enam leian ma end tema blogi jälgimast. Tubli töö Jane, ma olen sinu üle täitsa uhke kohe! :D Aaa, issand, ma unustasin öelda, et nägid imeilus välja ka. Tõsiselt. Emadus ja rasedus ja punane värv ja kõik see on kuidagi nii sina. Mul jäi ausalt suu lahti sind nähes! Olid kindlasti üks kenamaid sel õhtul. :)

Nii, aga jätkan nüüd spordi ja trenni ja tervise ja misiganes rahvaga. Ausalt, need on minu jaoks veidi segadust tekitavad kategooriad. Aga tahtsin öelda, et Kati oli nii-ii ilus oma lillelise kleidiga! Hakka või ise trenni tegema, et sellist kleiti kanda, eksole. Mul on ainult kahju, et ta sel aastal mingit auhinnalist kohta ei saanud. Aga no minu hääle vähemalt hääletuse ajal sai, sest Kati on minu arust fantastiline naine. :)
Selles tervislikus seltskonnas säras veel üks tuttav nägu, nimelt Mariliis, kes samuti minu hääle sai, aga kahjuks vist siiski auhinnast ilma jäi. Ehk järgmisel aastal? Loodame! Ta oleks seda igati väärt. Blogi nime võiks ainult vahepeal ära muuta, sest… no ma ei tea. Mis paksu teemat sel naisel ikka taga ajada on, ise näeb välja nagu polekski iial sünnitanud! :D

Aga see oligi kõik, teised olid minu jaoks suhteliselt võõrad näod. Seega ärge võtke südamesse, kui kedagi mainida unustasin. Ma lihtsalt ei tundnud teid ära või polnud teid antud galeriis.

Kui nüüd sellest rääkida, et kes mis koha sai, siis pean ütlema, et enamus olid siiski päris aimatavad. No näiteks mina olin ammu juba kindel, et Henry võidab aasta blogija auhinna, sest see oligi lihtsalt kõige loogilisem. Ta oli ju kategoorias, kus enamus valisidki teda, aga Mallu oli kategoorias, kus oli valikut veelgi. Ühesõnaga, kui eluliste blogide kategoorias andsin mina oma hääled Kaile, Pillele ja Ailile, siis meeste omas sai mu hääle ikkagi Henry. No saate aru mis ma mõtlen, ei?

Ainus ”lõug kukub vastu maad” hetk tekkis siis, kui kuulutati välja fotoblogide kolmas koht. Nimelt on Keir minuga sama kandi inimene ja ma olen perega tema juures pildistamaski käinud. Oli see selle aasta alguses, stuudios. Ja no, ma ei taha jälle bitch olla, aga need pildid lihtsalt ei olnud väga head tookord. Aga no rõõmus olen ma tema pärast ikkagi. Tubli noor poiss, küll jõuab veel harjutada ja loodetavasti saavutab oma eesmärgid. :)

Veidi üllatusin tegelikult ka sellepärast, et Eveliis arvamusblogides head kohta ei saanud. Ma ikka mõtlesin, et ta teise-kolmanda koha vähemalt saab. Aga no mis teha. Esimese koha omanik oli muidugi ammu teada, sest pea igas postituses, mis ma eba hääletamise kohta lugesin, oli Ebapärlikarp mainitud. Mina ise tema blogi ei loe ja isegi Eveliisi blogi olen hakanud aina vähem lugema, sest ta lihtsalt kirjutab niii palju ja ma lihtsalt ei suuda. Kui mul ongi see hetk, et blogisid sirvida, siis eelistan ma oma aju välja lülitada ja midagi lihtsat lugeda, mitte süveneda pikka ja tarka juttu. Issand, ma kõlan nagu mingi Matsi-Malakas…

Kes veel aru ei saanud, siis ise ma kohale ei läinud, sest noh, ilmselgelt ei hakka ma praeguses olekus teisele poole Eestit trippima. Seega jälgisin pidu otseülekande vahendusel. Tegime grilli ja sauna ja väga mõnus oli. Issand ma olen selle oma aia eest ikka niii tänulik! Nii mõnus on lapsed lihtsalt uksest välja saata, ning lasta neil ise peenrast hernest ja kurki võtta. Kuigi noh, praegu on selleks ilmselgelt vara veel, aga las see aia aasta kirumine jääb teise postituse tarbeks… 

Otseülekande kohta on mul vaid kaks asja öelda. Esiteks, lava tundus laivis kuidagi jube pime ja mina ei näinud eriti sedagi mis kellelgi seljas oli, rääkimata nägudest. Teiseks, Ženja kommentaarid häirisid mind. Kohe näha, et inimesel endal pole lapsi, kui ta ütleb midagi sellist, et lükake tittedele viinasokid jalga, siis nad ei jää haigeks ja muretsege omale lapsehoidjad vms. Isver. Ma ausalt juba kartsin, et mida ta veel siis ütleb, kui minu kategooria tuleb ja minu video peale pannakse. Õnneks ei öelnud ta midagi hullu, aga noh, ma usun, et ta pani oma jutuga niimõnegi piinlikusest punastama.

Tegelikult meenus mulle nüüd Saagimi mingi kommentaar, et Mallu võitis jälle kõige kõvema auhinna. Eeee, et miks see eluliste blogide kategooria parem on, kui näiteks arvamusblogide või DIY kategooria? Ja pealegi, peaauhinna võitis siiski Henry, kes sai aasta blogijaks. Naljakas minu arust. :D

Mina skoorisin sel aastal parima pere- ja beebiblogide auhinna, aga kui nüüd aus olla, siis antud hetkel ma sellest rõõmu tunda ei oska. Ma peaksin tegelikult seda praegu nautima, sest vaevalt, et mul enam sellisele kohale tõusta õnnestub, aga suur mure Mannatera pärast ja aina enam pärale jõudev reaalsus, teevad lihtsalt oma töö. Ja no isegi kui Mannateraga oleks kõik korras, ei suudaks ma seda võitu vist ikkagi ausa võidu pähe võtta. Mul on tunne nagu ma oleksin võitnud pettusega. Mulle hakkas nii palju silma see, kuidas mind valiti vaid sellepärast, et olin ainus tuttav nimi listis või anti hääl mulle sellepärast, et tõeline lemmik otsustas mitte osaleda või oli sel aastal hoopis teises kategoorias. Ma ei tea. Ma tahaksin olla selle antud hääle vääriline. Ma tahaksin olla hääletaja siiras lemmik, mitte mingi valik number kaks. Aga noh, mis teha. Ja ma ei ütle seda sellepärast, et te kõik nüüd hakkaks mind kiitma ja ütlema, et hääletasite minu poolt minu enda pärast. Ma tahtsin lihtsalt endast selle pettumuse noodi välja kirjutada… Siiralt tänulik olen ma teile sellegipoolest. Te olete armsad ja head ja mulle alati siin toeks, isegi kui ma pole teie absoluutne lemmik. Aitäh, et te mõrrad ei ole ja mu seljatagust valvate. :)

Ma kobin nüüd oma võrkkiike tagasi, enne kui põngerjad jälle tõusevad ja mu otsas trampima hakkavad. No ei anna nad mulle hetkegi, et hingata. Nii kui näevad, et ma vedelen, on nad mul seljas. Just enne panin instagrami pildi, kus ma üritasin kiiges vedeleda, aga üsna pea oli mu kõrval Joel, kes mulle lihtsalt nahhaalselt maast leitud kummikommi kleidisabasse pühkis! No mida asja, päriselt. Hästääg MinuGlamuurneReaalsus ja hästääg MomLife.

Comments

comments

25 thoughts on “Veel viimast korda Eesti Blogiauhindadest

 1. Minu hääle said küll sellepärast et ma selle sulle anda tahtsin, mitte sellepärast et kellegile teisele anda ei olnud ? ei usu et ma ainus olen.

 2. Sa ütlesid ausalt ja siiralt, ma ütlen ka ausaltja siiralt. Eelmine aasta, ma andsin oma hääle samas kategoorias Britile, aga mingi hetk avastasin ennast mõttelt, et kui jälle blogiauhinnad tulevad, siis ma tahan Sinu blogi poolt hääletada.
  Miks. Sest midagi on Sinu blogis muutunud…või hoopis minus muutunud ja see blogi ja Sina ja Annu ja Joel olete mulle järjest rohkem meeldima hakanud ja kuidas ma seda ikka väljendan…ei hakka ju mingit naljakat fännikirja saatma. Tähendab, mõni võib-olla saadaks ja see on tore, lihtsalt mina pole sedasorti inimene ? Ühesõnaga, et fännikirja ei saada, aga hääletan Sinu poolt, et noh, midagi ikka eksole ?
  Ja hääletasin ka. Ja kui ma loen, et see tekitab Sinus umbes tunde, et …Nohh, eks te võisite ju minu poolt hääletada jah, aga ega Te tegelikult ju ei tahtnud ja seetõttu tegelikult mulle Teie hääled suurt rõõmu ei tee…siis mina olen ausalt ja siiralt kurb. Umbes, et tahtsin parimat, aga välja kukkus, nagu alati ?
  Jah, MÕNI võib-olla hääletas sellepärast, et keegi ei kandideerinud või keegi teine polnud tuttav vms. Aga enamus hääletas selle pärast, et öelda Sulle Aitäh, armas Lipsuke, et Sa oma koos oma perega meile rõõmu valmistad, aitäh, et Sa meie jaoks aega leiad ! Mina usun seda.
  Ja Mannaterakesele saadan ka palju häid mõtteid ja loodan koos Sinu ja kõigi teistega, et temaga on kõik hästi ja ta kosub jõudsasti ?

  • Oeh, sa oled nii armas, et mul on lausa nutuklomp kurgus! Ja minu kõige siiramad tänud lähevadki ju neile, kes tõesti iga kell oleksid minu poolt hääletanud, ka siis kui Britt või keegi oleks samas kategoorias olnud. Ma lihtsalt mõtlen, et kui need, kes tegelikult oleksid kellegi teise poolt hääletanud, aga andsid oma linnukese mulle, sest tõelist lemmikut polnud, oleksid hääletamata jätnud, kas ma siis ka võitnud oleksin? :D
   Sinul ja teistel sinuga sarnastel lugejatel, kelle tõeline lemmik ma olen, pole küll põhjust end halvasti tunda, sest teile olen ma siiralt ja südamest tänulik selle hääle eest! :)

 3. ? ?
  Esiteks, aitäh komplimendi eest ? Ja blogi nime ma muutma ei hakka, äkki lähen veel paksuks. Ja kuna tegu on kaalulangetusblogiga, siis ma ikka siplesin piss ninast väljas, et ma näeks välja, nagu poleks sünnitanud ?
  Sinu blogi olin ma muide näinud ainult põgusalt, kuna ma tegelikult väga lastesõber pole (kahe lapse ema, eksole), aga minus tekkis teatav uudishimu, kui nägin, et olid mulle hääle andnud. Inimene, kes minu blogi loeb, peab olema natukene kuku ? Ja natukene kukud mulle meeldivad. Seega, nüüd ma käin kah siin sinu pesas lugemas, kui kuku sa ikkagi oled ?

 4. Mulle ka Britt ja teised beebiblogid üldse ei meeldigi. Ei viitsi lugeda absoluutselt neid, aga sinu blogi kiikan raudselt iga jumalama päev. Meeldib. Vahet polegi, mis kategoorias oled, ikka oleks tahtnud sulle hääle anda.

 5. Ole nüüd! Tunne parem rõõmu võidust ja ära mõtle igasuguse oleks-poleks peale! Minu meelest olid võitu igati väärt!

 6. Kui te läksite pildistama, siis arvan, et olite kursis, et ta on noor fotograaf ja sellest tulenevalt oli ka tal väga soodne hinnakiri.?! See nö risk oli teil teadlikult võetud ja ma arvan, et pole mõtet kobiseda, kuna saite väga odavalt ja tundke sellestki rõõmu ! Ja arvan, et kui proovite minna nüüd uuesti pildistama ja seda teha õues, siis juba tunnete, et ta on arenenud edasi ja pürgib üha rohkem paremuse poole. Me kõik õpime ja areneme !
  Keir on väga tubli noor fotograaf, kes alles õpib seda valdkonda ja usun, et aastate pärast on järjekord tema stuudio uksetaga ?

  • Jah, ja seda kõike ma ütlesin ju ka. :) Ei mõelnud midagi halvaga ja ei tasu kohe kaitsepositsiooni sisse võtta.

 7. Fotoblogi kolmanda koha omanik Keir on tõesti noor fotomaailma astuja, aga minu pere pildistab ta üsna tihti. Mina olen tema tabamustega nii rahul olnud. Ta suudab alati piltidelt tuua välja parima ning iga kord oma armsa lapse pilte vaadates tuleb pisar silma. Pildid on nii reaalsed ja toovad esile emotsioonid. Niiet Keir oli seda kohta igati väärt.
  Oled sa tema blogi vaadanud? Seal on hingematvalt kaunid pildid. Ta sai auhinna oma kauni blogi eest, mitte selle eest et ta kunagi pildistas pere, kes pärast piltidega rahul polnud. See oli pere valik minna noore fotograafi juurde teades riske. Keir kogeb, õpib ja areneb. Nii see maailm töötab! ?

  • No mina tean rääkida vaid omast kogemusest ja ütlen ausalt, et ei ole teda edaspidi väga jälginud. Ma ei ütle, et ta pole oma kohta väärt, vaid, et ma olin üllatunud, et ta kolmandaks tuli või üldse ebal osales. Rahu nüüd.

 8. Kuigi tänavu jäi beebi- ja pereblogides paar tugevat kandidaati tõesti kõrvale, siis ma ütlen, et mina andsin oma hääle sulle sellepärast, et sa oled alates oma algusaegadest väga palju muutunud. Kõvasti paremuse poole. Nii nagu sulle tundus Jane kunagi “lihtne”, tundusin sina mulle kunagi selline…rändom piff kuskilt võssist, kes üritab elust rääkida ? Natuke lahmiv ja rabe ja tahumatu. Aga sa oled tõesti tohutu arengu läbi teinud võrreldes oma algusaegadega, nii et mulle on oma meelest pärale jõudnud, mis sorti inimene ja ema selle Lipsukese nime taga päriselt peitub ning mulle päriselt meeldib su blogi nüüd, sina selle inimesena ka, kes sa siit paistad. Just sellepärast andsin sulle oma hääle. Mitte sellepärast, et Britt ega Miiu ei osalenud. Tähendab, ma ei tea, kuidas ma oleksin hääletanud, kui nad oleksid osalenud – äkki oleksin andnud kolm häält, äkki tõesti ainult emmale-kummale neist, who knows. Aga see, et nemad tänavu ei osalenud, ei tee sind kuidagi kehvemaks või sinu suurt võitu kuidagi vähem väärtuslikuks – äkki nende kõrvale astumine, kasvõi selleks üheks korraks, pani veel teisigi inimesi samamoodi mõtlema kui mind ja jõudma sarnastele järeldustele, et sina ka oled sellist tunnustust väärt. Own it ühesõnaga ?

 9. Su videotervitus oli nii armas ja siiras! Hoian kõik pöidlad pihus!(sunnin kasse k hoidama ja head soovima!) Oleme mõtetes teiega!

  • Aitäh sulle! Homme (no nüüd juba täna) pärastlõunal kuulen juba täpsemalt mis seis on…

 10. Minu hääletuslistis olidki sa nr 1 ega isegi mitte mingi varuvariant
  Usu, sa olid väärt seda auhinda! :)

 11. Lipsuke, tahan ka öelda, et hääletasin Sinu poolt, kuna Sinu blogi on tõesti mu lemmik lugemine :D Nagu sa ise mainisid, ka mina loen blogisid lõõgastumiseks ja ei viitsi pikki, tõsiseid ja kuivalt kirjutatud postitusi alati lugeda, eriti kuna teen seda samuti kõrgelt hinnatud laste uneajal :) Sinu blogi loen alati hea meelega, kuna sa kirjutad väga väga mõnusalt ja ajad mind alati naerma oma mõnusa huumori ja ehedusega. Pole leidnud teist sellist blogi, kus loeksin ja naudiksin IGAT postitust. Jätka samas vaimus!

 12. Ma olen much meelitatud ja loomulikult ka palju õnne võidu puhul! Oled selle igati ära teeninud ja nii naljakas kui see ka poleks, siis kunagi ammu-ammu jätsid Sa mulle veits sellise wannabe mulje, aga no tänaseks oled Sa üks mu vaieldamatuid lemmikuid ja loen praktselt igat Su postitust ;) Selline aus ülestunnistus :D Tahaks kunagi Sulle külla ka tulla või kokku saada…
  Okei aitab, ma kõlan juba veits imelikult :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.