Voodisaaga vol 2.

Helistasin siis just beebimaailma ja kurtsin oma voodi muret. Alguses rääkis minuga ilmselt mingi suvaline tellimuste võtja vms aga kui ma oma muret kurtsin siis kutsus ta mingi tähtsama nina.
Rääkisin siis pikalt ja laialt oma voodikese räbalast olukorrast ja ta küsis, et milline karp välja nägi? Ütlesin siis nagu asi on, et uus see kohe kindlasti ei ole, sest otsad olid katki rebitud juba enne kui mina seda puudutadagi jõudsin ja teibi asemel oli kasutatud paki koos hoidmiseks hulgaliselt pakkekilet. Mul kulus päris tükk aega, et see sealt ümbert ära harutada. Ja sellest kui ebaturvaliselt oli kogu pakk üldse kokku pandud ei hakanud ma rääkimagi. Minu arust on veits imelik, et asjad tõmmatakse omavahel kilega kokku ja ongi kõik. Oleks siis vähemalt iga osa eraldi kiletatud aga ei, kõik koos. Ime siis, et transpordi käigus sellised asjad juhtuvad. Kui see karp kuskil kaubikus korraks pikali kukkus ei imestagi, et selline üllatus sealt pakist välja tuli. Väga kahtlane viis sellise asja pakkimiseks igatahes.

Küsis siis veelkord üle, et mis tal täpselt viga on? No ma oleksin võinud ju sinna loetlema jäädagi, sest tõesti, sel voodil pole tükki mis ei oleks vigane. Ütlesin, et ta näeb väga kasutatud välja ja on palju mõrasid, kriipse, hõõrdumis kohti, värv on mitmest kohast kulunud või maas ning jumalteab mida kõike veel. Ja, et mina sellise välimusega voodit küll oma lapsele ei taha. Tema hakkas mulle vastu vaidlema, et kasutatud asja nad kohe kindlasti ei saadaks ja ilmselt on siis tegu näidisena poes olnud voodiga. No minu arust võrdub see sama hästi kui kasutatud asjaga, sest välja näeb ta täpselt samasugune, vat, et isegi hullem kui mõni kodust saadetud voodike. Seal on isegi mõni üksik hamba jälg vms. No ilmselgelt on nii mõnigi oma põnni sinna voodisse pannud, et vaadata kas see põhi üldse kannatab või kukub juba sealsamas alt ära. Või ma ei tea mida sellega tehtud on… Aga siis selline ”uus” lao ülejääk kellelegi koju edasi saata? No ma ei tea. Kas kriitikameel puudus sel pakkijal täielikult või oli ta pime? No see pakk/voodi näeb küll selline välja nagu oleks pime selle kokku pannud, muud loogilist seletust ma ei leia. Üks tervete silmadega inimene näeks, et sellise voodiga ei oleks keegi rahul. Ja siinkohal ei räägi ma üldse veel mõradestki, jumal teab kust need tulid aga ilmselt poest väljumise hetkel neid seal ei olnud.
Huvitav kas keegi kulleritest pani väga kõvasti pidu nädalavahetusel (juba reedel?), et pakk õigeaegselt kohale ei jõudnud ja kahjustada sai? :D

Igatahes, vaidlesime mis me vaidlesime aga homme tullakse sellele käkile järgi. Hoiame siis pöidlad pihus, et järgmine kord saadetakse mulle korralikult pakitud voodi mis ei hävine transpordi käigus ära. Enamus defekte võin ma küll hetkel selle süüks vist kirjutada, sest mõelge ise kui teiselt poolt Eestit mööda jumalteab mis teid tuuakse pakk kohale ja osad ei ole üksteisest eraldatud… Selles mõttes, et kui autoga sõidad siis see pakk ju hüppab seal mingil määral ikkagi ja osad hõõruvad ju üksteise vastu, ime siis, et värvid maas ja jumalteab mida kõike veel. Ja kui ta seal sellises ”turvalises” pakis veel ümber kukkus siis ei imesta, et kõik mõrasid täis on. Ah, midaiganes, ma ei viitsi enam vinguda. Asju juhtub, vigu tehakse ja nüüd üritatakse neid vigu heastada, ikka juhtub.

Loodetavasti paari nädala jooksul saan oma UUE ja ilusa voodikese kätte, seekord isegi õige motiiviga ja puha! :D

Comments

comments

1 thought on “Voodisaaga vol 2.

  1. Pingback: Beebimaailma voodisaaga vol 3. Soovitan suure kaarega mööda käia sellest poest! | Lipsuke

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.