Küsimused

Et vältida hinge sittumist siis saab parooli ainult facebooki teel. Konto peaks olema vähemalt 4 kuud vana ja sul peab olema pilt iseendast.
Ma ei taha üldse kõlada nagu fafafa, ma olen nii lahe, et keegi peaks FB konto selle jaoks tegema, et mu mingit mõttetut parooli saada aga elu näitab, et inimesed on saikod ja kasutavad su usaldust kurjasti ära.

Igatahes. Keegi ei PEA kirjutama. See on lihtsalt selleks kui keegi tõesti tahab lugeda kõike eelnevat ka. Ja ma arvan, et mul on õigus oma diipe asju parooliga kaitsta ja valida kellele ma neid näitan ja kellele mitte.

Ning kui sa selle parooli juba saanud oled siis arvesta, et see on sulle ja AINULT sulle antud ning ei ole mõeldud jagamiseks enda parima sõbranna, naabrinaise ega tädi poja vaarvanaisaga! Juhul kui seda levitad tulevad väikesed kuradikesed ja viivad su hinge minema. :D :D :D :D

Kirjutada võib mulle Lipsukese kontole. www.facebook.com/lipsuke.lipsuke
Kui FB’sse otsingusse lipsuke kirjutada siis tuleb blogi ‘fännileht’ ja konto ka. Palun kirjutage konto postkasti kui võimalik.

Kiri võiks siis sisaldada natukene rohkem infot ka mitte ainult ”parooli??!”. Sellisele asjale on nagu väääga mage vastata.
Kirjuta natukene endast, kes sa oled, millega tegeled, kas sul on loomi-lapsi, kust sa mu blogi leidsid jne.

2 thoughts on “Küsimused

    • Ma ei tea :( Kuidas sa saad mulle tõestada kes sa oled ja, et sa ei ürita mu ülisalajast parooli välja petta? :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.