MEIE

janeli-33

Tere armas lugeja! Mina olen Janeli, ning pean seda blogi siin juba iidamast-aadamast. Meie pere elab Lõuna-Eestis, ühes väikeses ja armsas linnas. Meil on siin oma maja – suure aiaga, sest lastega ma teisiti ette ei kujutakski. Peamiselt kirjutan hetkel oma kolmest põngerjast – Annemaiast, Joelist ja Madlist. Annemaia ja Joeli vanusevahe on 1a7k, Joeli ja Madli vanusevahe on 2a2k, ning kõige vanema (Annemaia) ja kõige pisema (Madli) vanusevahe on 3a9k. Seega tegemist meie majas jätkub ja igavuse üle küll kurta ei saa.

Annemaia on sündinud 9.oktoobril 2014. aastal. Ta on mul keisribeebi, sest juba kõhus olles ajas ta oma nina nii püsti, et ei mahtunud normaalseid teid pidi välja, ning peale kaheksateistkümne tunnist piinlemist tuli teha erakorraline üldnarkoosis keiser. Tema sünnilugu saab täpsemalt lugeda SIIT! Naeran siiani, et nagu kõhus, nii ka edaspidi. Ta teab täpselt mis, kus ja kuidas ta tahab, ning sa katsu vaid temaga eriarvamusele jääda. Ta oskab end kuuldavaks teha, ta on kange ja tugev, aga tal on ka maailma kõige suurem ja soojem süda.

Joel on sündinud 30. mail 2016.aastal. Tema on minu vbac’i beebi ja tema sünnilugu saab lugeda SIIT! Seda tunnet, mida ma tundsin, kui ta mulle lõpuks kõhule pandi, ei anna kirjeldada. See oli kõike seda, mida olin vaimusilmas näinud ja millest unistasin juba eelmise raseduse ajal. See oli nagu filmis – armastus esimesest silmapilgust. Minu väike blond, sinisilmne ja naerulohukestega hurmur!

Madli on sündinud 31.juulil 2018. aastal. Tema pöörast ilmaletuleku lugu saab lugeda SIIT! Ma ei suuda hästi tänase päevani uskuda, et mina millegi sellisega hakkama sain. See sünnitus taastas mu eneseusu – ma olen täiesti tavaline naine, kes on võimeline täiesti ise sünnitama! Minu elu kõige pöörasem kogemus! Sünnitada laps kogemata kodus diivani ette – kõlab nagu anekdoot!

Hetkel olen ma lastega kodune. Lapsed on mu elu parim osa ja ma ei vahetaks seda metsikut elu siin mitte millegi muu vastu. Mis siis, et nad ajavad mind vahel täiesti hulluks, on nad siiski parim mis minuga iial juhtunud on, ning loodetavasti on meie perre lähiaastatel veelgi lapsi oodata. Ideaalis sooviksime saada veel ühe poisikluti ja siis oleks meie perekond täpselt selline, nagu ma lapsepõlvest saadik unistanud olen – kaks tüdrukut ja kaks poissi.

Lisaks lastele, kuuluvad meie perekonda veel ka loomad. Kaks kassi – Nublu ja Grinch, kaks koera – Sämmi ja Kupi, ning kaks kääbusküülikut – Joosep ja Virsik.

Ühesõnaga, kõigest mis kaasneb pereeluga, võitegi te siit blogist lugeda. Olete oodatud meie tegemistega tutvuma ja ka sõna sekka ütlema. Tere tulemast meie interneti koju!

 

7 thoughts on “MEIE

 1. Kirjutad, et jälgid hetkel Fitlapi. Mis Sulle seal meeldib, mis mitte, mis retseptid on meeltmööda, kuidas kaalulangus läheb? Kirjuta sellest palun.
  Ise ka Fitlapi jälgija!

  Mõnusat kevadet, jaksu ja rõõmu!

  • Hetkel enam ei jälgi, aga see kuu mil jälgisin, võtsin ikka korralikult alla. Alguses lausa kilo-poolteist nädalas! 😊

 2. Pingback: Blogimisest ja koostöödest | Lipsuke

  • Ei ole jah, ma pühast vaimust saan siin üksi lapsi. :D :D :D
   Nali, naljaks, aga õigustatud küsimus. Tegelikult ta loomulikult ikka eksisteerib meil siin, aga tema valik on see, et teda ma blogis ei kajasta. :)

   Btw, teise inimese andmeid kasutada on KEELATUD, tead seda ikka jah?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.