MEIST

Tere armas lugeja! Mina olen Janeli, ning pean seda blogi siin juba iidamast-aadamast. Meie pere elab Lõuna-Eestis, ühes väikeses ja armsas linnas. Meil on siin oma maja – suure aiaga, sest lastega ma teisiti ette ei kujutakski. Peamiselt kirjutan hetkel oma kolmest põngerjast – Annemaiast, Joelist ja Madlist. Annemaia ja Joeli vanusevahe on 1a7k, Joeli ja Madli vanusevahe on 2a2k, ning kõige vanema (Annemaia) ja kõige pisema (Madli) vanusevahe on 3a9k. Seega tegemist meie majas jätkub ja igavuse üle küll kurta ei saa.

Annemaia on sündinud 9.oktoobril 2014. aastal. Ta on mul keisribeebi, sest juba kõhus olles ajas ta oma nina nii püsti, et ei mahtunud normaalseid teid pidi välja, ning peale kaheksateistkümne tunnist piinlemist tuli teha erakorraline üldnarkoosis keiser. Tema sünnilugu saab täpsemalt lugeda SIIT! Naeran siiani, et nagu kõhus, nii ka edaspidi. Ta teab täpselt mis, kus ja kuidas ta tahab, ning sa katsu vaid temaga eriarvamusele jääda. Ta oskab end kuuldavaks teha, ning ta on kange ja tugev, aga samas nii hell ja armas. Kõik oleneb tujust. :D

Joel on sündinud 30. mail 2016.aastal. Tema on minu vbac’i beebi ja tema sünnilugu saab lugeda SIIT! Seda tunnet, mida ma tundisn, kui ta mulle lõpuks kõhule pandi, ei anna kirjeldada. See oli kõike seda, mida olin vaimusilmas näinud ja millest unistasin juba eelmise raseduse ajal. See oli nagu filmis. Armastus esimesest silmapilgust. Minu väike blond, sinisilmne ja naerulohukestega hurmur!

Madli on sündinud 31.juulil 2018. aastal. Tema pöörast ilmaletuleku lugu saab lugeda SIIT! Ma ei suuda hästi tänase päevani uskuda, et mina millegi sellisega hakkama sain. See sünnitus taastas mu eneseusu – ma olen täiesti tavaline naine, kes on võimeline täiesti ise sünnitama! Minu elu kõige pöörasem kogemus!

Hetkel olen ma lastega kodune, üritan kõigest väest mõistuse juurde jääda, ning endale kinnitada, et lastekodud ei võta pakiautomaadiga uusi liikmeid vastu. Seega I suck it up ja saan hakkama! :D Aga tegelikult on lapsed mu elu parim osa ja ma ei vahetaks seda metsikut elu siin mitte millegi vastu. Mis siis, et nad ajavad mind vahel nii hulluks, et ihukarvad ka värisevad, on nad siiski parim mis minuga juhtunud on, ning loodetavasti on meie perre lähiaastatel veel lapsi oodata. Sooviksin väga veel saada ühe poisi, siis oleks meie pere ideaalne ja täpselt selline, nagu ma lapsest saadik unistanud olen – kaks plikat, kaks poissi. :)

Lisaks lastele, kuuluvad meie perekonda veel ka loomad. Kaks kassi – Nublu ja Grinch, koer Sämmi ja kaks kääbusküülikut, kelle nimed on Joosep ja Virsik. Tulevikus tahaksin loomi veelgi juurde võtta, aga mees pole mul millegipärast sellest mõttest just kõige suuremas vaimustuses. :D

Kui mu väiksed eluõied mulle vähegi rahu annavad, meeldib mulle lugeda, kirjutada (daaah, blogija!), sarju vaadata, käsitööga tegeleda, aiamaal mütata, kokata, pildistada ja vahelduse mõttes ka täiesti niisama vedeleda. Kõik need asjad käivad mul kuidagi hooti – vahel on tuhin koguaeg kokata ja katsetada erinevaid maitseid, siis läheb see tuhin jälle üle ja tuleb peale meeletu isu kududa ja heegeldada. Kui see isu möödub, tuleb jälle järgmine jne. Ma ei ole kuigi püsiv inimene. Põhimõtteliselt ainus asi millest ma iial ei tüdine, on kirjutamine. :D

Ühesõnaga, sellest kõigest võitegi te siit blogist lugeda. Olete oodatud meie tegemistega tutvuma ja ka sõna sekka ütlema. Tere tulemast meie interneti koju!

 

2 thoughts on “MEIST

  1. Kirjutad, et jälgid hetkel Fitlapi. Mis Sulle seal meeldib, mis mitte, mis retseptid on meeltmööda, kuidas kaalulangus läheb? Kirjuta sellest palun.
    Ise ka Fitlapi jälgija!

    Mõnusat kevadet, jaksu ja rõõmu!

    • Hetkel enam ei jälgi, aga see kuu mil jälgisin, võtsin ikka korralikult alla. Alguses lausa kilo-poolteist nädalas! 😊

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga