Blogiauhindadst – sel aastal ei mängi kohe kuidagi välja

Kes teab, kes ei tea, aga ka sel aastal toimub blogiauhindade jagamine. Kuigi sel aastal ma kohe kindlasti ise kohale minna ei saa, osalen ma siiski. Minna ei saa ma siis üsna loogilisel põhjusel – mul on selleks hetkeks paari päeva/nädala vanune beebi, kellega koos ma sinna kohale ilmuda ei soovi.
Isegi eelmisel aastal, 8-kuuse Annemaiaga, sinna minek oli selline otsus, mille pärast end pärast natukene süüdi tundsin. See siiski ei olnud minu arvates nii väiksele lapsele sobilik koht. Ja no päris vastsündinuga kipun ma sinna veel vähem. Pealegi, kes teab kas ma ise selleks hetkeks üldse piisavalt taastunud oleksin.
Ühesõnaga, liiga suur ettevõtmine just sünnitanule, kes peaks koos imikuga kohale sõitma teisest Eesti otsast.

Oleks see pidu toimunud kuu aega varem, oleksin ma kohale ilmumist täitsa kaalunud. Kuigi ka siis oleksin ma ilmselt üsna ärevil olnud, sest ma kartsin siin ju varem sünnitama kukkuda. Õnneks see kõigest hirmuks jäigi (eile täitus 37 nädalat!).
Täitsa kahju, et sel aastal vahele jääb. Oleksin kindlasti oma suure kõhuga seal säranud (ja kõiki/kõike pikali toksanud). :D

Kuigi enamus on seda EBA2016 juttu ilmselt oksendamiseni juba kuulnud, siis kordan ikkagi igaks juhuks üle, et oma lemmikutele saab hääle anda SIIN.
Ühelt IP aadressilt saab hääletada vaid ühe korra, seega valige hoolikalt.
Igas kategoorias ei pea valikut tegema ja vabalt võib mõne vahele jätta, ning hääletada vaid nende poolt, kelle tegemistel te reaalselt ka silma peal hoiate ja kes teile meeldivad. Lipsuke figureerib näiteks ‘pere- ja beebiblogi’ kategoorias. ;)

Aga lõpetusks teile paar sniik piiki eilsest pildistamisest, mis Aili mulle saatis. Kohe näha, et Annu toob minus selle naerusema poole välja (enam ei saa keegi vist öelda, et ma näen piltidel SURNUD välja), aga eks sa katsu tõsine olla, kui sul on kõrval Annusugune komöödia mutt.
Btw, Annu jooksis eile täie lauluga vastu peeglikappi ja tal on nüüd silm veits rullis. Ma hea emana muidugi tänasin jumalat, et see alles PEALE pildistamist juhtus. :D
Ja neile, kes mulle veel soovitada tahavad, et ma oleksin võinud ikka fotomeigi ju ka teha, sest muidu olen näotu laip – ma olengi selline! Kui ma oleksin endale mingi ränga krohvi näkku tõmmanud, poleks see nagu päris mina ka olnud. :)

Ma olen nende piltidega nii rahul, et mind isegi ei häiri, et mu lott põlvini ripub. :D

13233243_1226013160742638_126334371_n

13246104_1226021320741822_908693049_ntibugaEt mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

17 thoughts on “Blogiauhindadst – sel aastal ei mängi kohe kuidagi välja

 1. Viimane pilt on kohe ekstra ilusarmas! See kindlasti raami või lõuendile ja seinale :)

 2. Ma ei tea kas või kust sa alla laadisid neid või mis värk on, aga midagi on nendel piltidel küll imelikku. :P Kvaliteet on lihtsalt nii nigel. Või lasid ise väiksemaks mingi kindla programmiga?
  Nagu ma näen, et ilusad pildid on tegelikult ja ma tean, et Aili teab küll mis teeb, aga siin on need pildid nii udused ja ei kannata üldse suurendust, et mul võttis silme eest korraks virvendama küll. :P

  • Hmmm, imelik. Mul näitab päris normaalselt. Aga ta saatis mulle need fb’sse ja ma sealt salvestasin, seega ehk slp. Eks ta päris pildid ilmselt paneb kuskile, kust ma saan need normaalselt alla tõmmata. :D

  • Vot, selles võib ka asi olla, et kas sa panid ka Facebookist eraldi download või save as. Need pole samad asjad ja kui panna save as, siis saad sellise toreda Facebooki väikseks tehtud pildi :P … Seda saad vaadata siis kui teed pildi endal arvutist lahti ja siis suurendad seda ja vaatad kui kaugele saad minna, ilma, et pilt uduseks kisuks.

   Aga muidu iseenesest väga armsad pildid. Elan ikka ikka päev (või nii tihti kui sa vähegi suudad postitada) teile seal kaasa. :) Mõtlesin vahepeal isegi end pakkuda pildistama, aga kuna mu graafik oli mais õudne, siis ei hakanud jamama. Järsku tulevikus. :)

  • Ei tea ma kuidas ma need salvestasin ja enam muutma ei viitsi ka hakata, sest täna üritan juba kõik teised pildid ka üles saada. Kui ma suudan valiku teha neist! :D
   Hehe, siis ma võin sulle juba beebipoissi pildistamiseks pakkuda, kui kõhtu enam ei jõua. :D

 3. Too pildi peal, kus sa silla peal istusid, meeldis mulle meeletult valgus! Nendel piltidel meeldib mulle aga su naeratus! :)

  • Hoidke nüüd oma hobuseid, ma panen täna ülejäänud pildid ka üles! Ma ei tea KUIDAS ma sealt valiku teen. 107 pilti ja KÕIK on niii armsad, et tahaks näidata, aga kegi ei viitsi ilmselt nii palju neid vahtida. :D

  • Reaalselt, mida kommentaari! :/
   Väike laps teeb perepilte, on emaga sarnaselt riides ja sina tuled ütlema, et näeb välja nagu poiss.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.