Bloglovin jamab?

Nii kaua, kui mina blogisid lugenud olen, olen ma seda teinud bloglovini vahendusel. No ei ole siin ilmas mugavamat asja! Kui sul on nimekirjas ikka oma 60 erinevat blogi, siis jõuad sa jee neid ükshaaval iga päev läbi kedrata, et ”ehk on midagi uut kirjutatud”…
Bloglovin on aga imeline – piisab vaid soovitud blogile ‘follow’ vajutamisest ja uued postitused hakkavad sulle ise vastavasse voogu hüppama, ole vaid mees ja loe.

Aga viimasel ajal (no ikka ammu tegelikult juba) ajab see mind natukene hulluks ka. Esmalt fakt, et kui ma ei ole 20 päeva jooksul blogisid lugenud, siis 21.päeval kustub osa postitusi ära. No, et põhimõtteliselt saan ma BL abiga järgi lugeda vaid postitusi, mis on viimase 20 päeva jooksul tehtud. Ma ei mäleta kas see on koguaeg nii olnud, või pole ma lihtsalt kunagi varem blogidega nii maha jäänud…
Ja oiii kui palju kordi on mul suuuuuur osa postitusi nõnda ”ära kustunud” ja ega ma siis ei hakka ju neid blogisid nüüd ükshaaval läbi kammima, et kellelt ja mida nüüd vahele jäi…

Okei, see selleks, aga nüüd on hakanud pihta ka selline kammajaa, et osade blogijate uued postitused lihtsalt ei ilmugi mu voogu. Algas see Britiga (vähemalt tema oli esimene, kelle kadumist ma märkasin), aga tema vist võitles selle bloglovini tiimiga nii kaua, kuni asi korda sai ja postitused uuesti ilmuma hakkasid (?).
Ja nüüd avastasin, et ma pole mingi 2 kuud Merje blogi oma voos näinud. No oleks tegu mõne sellise ”tühisema” blogiga, siis ma ilmselt ei märkakski seda kadumist, aga oma lemmikute kadumist ju ikka märkad. Huvitav kes järgmiseks – Mallu? Anu? Aili? God damn it, ega ma ka ei jõua kõiki häid blogisid meeles pidada! :D
Jumal teab mitu blogi ma nõnda juba kaotsi lasknud olen. Aga noh, kui ei oska igatseda, siis vast olnud tähtis ka. :D

Igatahes, kas ma olen ainus? Ehk on asi hoopis minu kontos? :/ 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

7 thoughts on “Bloglovin jamab?

  1. Merle blogi kadus mul ka ära, aga seda tuli uuesti followida ja läks korda. Kuskil kommentaariumis ta mainis, et muutis/kustutas oma meiliaadressi vms, võibolla sellega seotult enam ei toiminud. Followi uuesti, peaks korda saama.

    Muidu mulle bloglovin meeldib, väga mugav. Õnneks ei jälgi ka niipaljusi blogisid, et 20 päeva jooksul läbi ei suudaks lugeda :)

  2. Ma ei saanud ka mingiaeg merje postitusi Bloglovinisse. Mul oli ta blogspoti aadress jälgitavate blogide hulgas, mis suunas merje.ee lehele, aga ta kustutas selle blogspoti lehe hiljuti ära ja seega ei tulnud mulle enam postitused feed-i.

  3. Ma soovitaksin hoopis Feedlyt (http://feedly.com/), väga mugav, google-i kontoga saab sisse logida. Oma lugemisliste saab seal grupeerida ja kuskile nad aja möödudes ei kao – s.t. kaovad ehk esilehelt, aga muidu jäävad alles ja blogi lingil klikkides näeb kohe kõiki lugemata postitusi. Olemas ka mobiiliäpp.

    • Hmmm, kaalun seda, kui too BL veel hullemaks kisub. Praegu on see nii hea, kodune ja harjumuspärane. :D

    • jah, tulin ka siia, et feedlyt soovitada! kõik väga lihtne ja loogiline, saad blogis eraldi gruppidesse panna, nt. moeblogid, beebiblogid jne. saad ise neid seal välja mõelda :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.