See kes maksab, tellib muusika

See on ikka veits haige küll, et kui käid teenust saamas nö ”tasuta”, on suhtumine üks aga kui sama asja eest ise maksad, on suhtumine hoopis teine. Olen seda tundnud nii ämmaemandate, ultrahelide kui ka erinevate erialaarstidega.

Käisin eile TÜK’is tasulises ultrahelis, selles kõige soodsamas ja ”suvalisemas”, sest piltidest ma nii väga ei hoolnud – mis ma sellest tulnukast ikka vaatan ja pealegi ei ole ma never ühtegi nunnut uh pilti näinud ega saanud, isegi kui olen Elites või kuskil vastuvõtul käinud.

Kõik vaadati kenasti üle mis palusin ja ma sain oma südamerahu tagasi. Lapse süda lõi normaalses tempos ja kõik näis ka südame ”ehituse” juures normaalne. Platsenta on mul üldse ribide alt naba poole, mitte all pool, keisri armi juures nagu ma algselt aru sain, st ohtu, et platsenta kasvaks keisriarmi sisse või tänu sellele tekiks mingi jama, on välistatud.

Laps oli nagu raamatu järgi – kõik oli täpselt nii nagu peab ja kõik vastas ka päeva pealt minu arvutustele, st hetkel on mul 29 nädalat ja 3 päeva. Päris hirmus, mul saab kohe 30 nädalat täis. Kolmkümmend nädalat on minu jaoks juba selline ”valgus tunneli lõpus”, st tuleb hakata mõtlema sellele, et siin majas on reaalselt ka varsti beebi.

Panic GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Kõige viimasena palusin üle kontrollida kas poisil on ikka munad alles, sest nagu kogemus näitab, siis isegi 20 nädalal öeldud sugu ei pruugi olla õige. Ma käisin ju Annuga kuni 32.rasedusnädalani õndsas teadmises ringi, et meil sünnib poeg. Elites aga hakati naerma, et selle poisi munad on küll sisse tõmmanud… :D

Ühesõnaga, kõik on päris-päriselt hästi ja ma tõesti võin nüüd südamerahuga poisile nime mõtlema hakata. Kolm varianti on nagu olemas mis mulle meeldivad, aga ma pole veel veendunud, et nende seas on ka just SEE nimi. Tahan, et nimi oleks võimalikult lühike, ei sisaldaks väljamaa tähti ja mingit keelepeeretust, mida tuleb tähthaaval veerida, ma ka ei taha. Alata ei tohiks see A, M ega J tähega. Kui kellelgi on häid pakkumisi, siis võib mulle siia ideid jätta küll. Mõtle kui äge oleks, kui valituks saaks just lugeja poolt pakutud nimi.

Giggle GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Comments

comments

20 thoughts on “See kes maksab, tellib muusika

 1. “ei sisaldaks väljamaa tähti ja mingit keelepeeretust” 😀😀 haha, hästi öeldud!

 2. Kui mu esimene väikevend hakkas sündima, otsis ema M-nime aga ei leidnud seda õiget. Lugesime nimeraamatuid ja kalendreid ja… Kutsusime teda Vidrikuks. Sai Mattis.
  Aga Vidrik oli ka teise venna hüüdnimi korraks, kellest siiski sai Miko.
  Ma tean, et minust pole abi… :D Aga Vidrik on väärt nimi.

  • Me oleme ka kõhutittesid igast imelike hüüdnimedega kutsunud. Maimu, kulles jne. :D

  • Kui mu õde 18a tagasi rase oli ja mehele ütles, et tule vaata kuidas põngerjas möllab siis mees kuulis angerjas 😃 ja sellest hetkest oli beebi kuni sünnini kõigile angerjas 😂 no ja siis kui sündis siis õemees helistas mu emale ja ütles, et beebi kaalus 2900g ja on 74cm pikk vms 😂 pikkusega ta küll eksis aga selliste mõõtudega oleks võinud angerjaks ristida küll 😂 pikk ja peenike 😃 tegelik pikkus oli 48cm

 3. Ma tulin ka suure hurraaga nimesid pakkuma, aga avastasin siis, et kõik, mis ma pakkuda plaanisin, on vale tähega 😀 aga siin keegi juba pakkus Kaur, see hakkas mulle ka meeldima. Konkreetse kõlaga ja selline asjalik nimi. Mul on alati tüdrukute nimesid rohkem varuks olnud, poistega pea tühi kuidagi…

  • Ma ka polnud. Aga lapse rühmas on üks sellenimeline ja jumala lahe. Täiega mõtlesin, et krt, miks omal ei ole selline nimi pähe tulnud. Samas ma poleks seda never lapsele nimeks valinud, sest noh.. venna laps on Kauri…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.