Korduvkasutatavad toidutuubid

wpid-wp-1489916079915.jpg

Kui mitu korda olete teie oma lapsele poest tuubipüreed ostnud, sest väljas olles on see lihtsalt mugavaim võimalus? Jah, enda valmistatud püreed on võimalik hea tahtmise juures ka karbiga kaasa võtta, aga tuub on ju siiski palju parem variant. Nüüd on mul aga teile suurepärane uudis! Esimesedsammud.ee on loonud päris oma korduvkasutatava toidutuubi!

Ka mulle langes osaks au neid tuube katsetada. Minu arust on see imeline mõte, ning minu poolt suur au ja kiitus tuubide loojale, Margele. Kuigi välismaal pole korduvkasutatavad toidutuubid enam mingi uudis, siis eestis selline päris oma toode veel puudus.

TOIDUTUUB ON:

 • Korduvkasutatav – üks tuub kestab vähemalt 50 kasutuskorda!
 • Vastupidav – tuubi sulgemiseks on topelt minigrip kinnitus (tuub avaneb alumisest otsast toidu hõlpsaks lisamiseks).
 • Turvaline – tuub on valmistatud BPA, PVC ja ftalaatide vabast plastikust, tuubil on suur kork.
 • Sügavkülmutatav – saad korraga valmistada suurema koguse püreed ning tuubid sügavkülmutada! Ühte tuubi mahub u 140 ml püreed.
 • Nõudepesumasinas pestav.
 • Lihtsasti puhastatav – toidutuubil pole sees ühtegi nurka, kõik on nurgad on tehtud ümaraks, et vältida toidu nurka kogunemist, mis teeks puhastamise keerulisemaks.

Kui nüüd üdini aus olla, siis püreed ma neisse väga teha ei ole saanudki, sest Joel lihtsalt pole püree poiss, talle läheb pigem peale näputoit. Püree laadse asjana sööb ta ainult kastmega kartuliputru. Ja just seda viimast ma olengi talle paar korda väljaspool kodu toidutuubist andnud. Üks kord oli näiteks siis, kui ma lastega üksi linnas arsti juures käisin ja lõunastamise aeg sattus just täpselt sellele ajale. Väga mugav ja mõnus oli teda sellest toita.
Kuna Joel armastabki pigem ‘külma’ kui ‘kuuma’ toitu, siis selline toatemperatuuril olev puder oli talle täpselt paras. Aga muidugi saab tuubi ka soojendada, näiteks soojas vees.
Toidu tuubi sisse panemine pole ka mingi eriline kunst. Tõmbad alt aga minigripi lahti, uha toit sisse, viska tuub kotti ja mine kuhu vaja, muretsemata, et laps teel olles nälga jääb.

Aga palju rohkem kasutust näeb see toidutuubide komplekt meil hoopis Annemaia käes. Talle jubedalt meeldib neist ka kodus olles jogurtit või smuutit juua. Ülimugav!

Toidutuube saab osta SIIT ning tuubide ‘sünnilugu’ saab lugeda SIIT!

Muide, kuni kolmapäevani kehtib teile esimesedsammud.ee‘s -10% sooduskood ‘lipsuke2017’ ja ühele õnnelikule, kes seda postitust kommenteerib, loosin nädala pärast välja ühe viiest korduvkasutatavast tuubist koosneva komplekti!

Kas ka sina oled sellisest tootest puudust tundnud? Oled sa juba toidutuubi katsetanud?Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

12 thoughts on “Korduvkasutatavad toidutuubid

 1. Meil on sellised tuubid kodust puudu küll!
  Pakkisin enda tehtud püree hetkel kuubikuresti, nagu käsitöö. :D

 2. Soovin loosis osaleda. Hiljemalt selle aasta lōpus saaks neid ka oma teise lapse toitmisel kasutada. :)

 3. Meil tuubid kasutuses. Ostsin neilt karpe ka, mida saab sügavkülma panna. Samuti idekad! Nüüd muidugi üha vähem, kuna plika saab juba tükitoitu. Annan seda, mida ise sööme. Tulingi rohkem teistele soovitama.

 4. Värske emana just arutasime sõbrannadega, et kuidas säilitada beebipüreed. Alati tuleb ju suurem kogus kui vaja. Need tuubid oleks hea lahendus :) Sooviks loosist osa võtta :)

 5. Ma prooviks neid küll. Mul laps sööb ainult neid poe tuube ning kodus tassist smuutit vms üldse ei taha, aga poe tuubid ju nii kallid. Äkki siis ta sööks kodu toitu ka kui need sinna sisse smuugeldatud.

  • All on minigrip kinnitused. Kui need lahti teed, saadki lusika või lehtri vms toidu sisse panna.

 6. Esimese lapsega ma isetehtud püreid väga ei harrastanud. Võib-olla peaks nüüd proovima…

 7. Viimasel ajal olen aina enam nende poole vaatama hakanud, sest minu pisike preili ei vaimustu poetoidust absoluutselt ja seega on kodust väljas käigud olnud väheke keerulised, kuigi nüüd on meil uueks lemmikuks kamapalli. Siiski olen ma arvamusel, et vaid kuivikute peal ära ei ela ja seega kuluksid mu köögitarvikute hulka need tuubid küll ära. :)

 8. Beebi sünnib alles natukese aja pärast, kuid juba tean, et tahan ise talle püreesid tegema hakata. Seega oleks hea, kui toidutuubid juba varakult olemas oleks :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.