Ma pole nii rikas, et osta odavaid asju

dsc_0093-1Teate seda tunnet, kui kõik ümberringi midagi koguaeg nii hirmsasti kiidavad, et sinulgi tekib lõpuks uudishimu? Nii ka mul. Kuigi ma olin enne ka Breden Kidsist kuulnud, ning isegi nende lehel tooteid vaatamas käinud, polnud ma reaalselt ühtegi nende asja käes hoidnud. See tundus kuidagi üle haibitud, nagu Nike või Addidas, et noh, umbes nagu brändi nime taga ajamine, või midagi. Aga lõpuks pugesid need kiitused mulle ikkagi nahavahele ja kui tuli aeg lastele lasteaia tarbeks uued mütsid osta, suundusingi Breden Kidsi lehele. Ning armusin. Jäägitult.

Umbes viie päevaga kogusin kokku sellise hunniku mütse, salle ja müts-salle – igaks ilmaks ja juhtumiks oma! Arvestage palun, et lapsi on mul ka siiski kolm. Kuigi jah, Madlile on siin hetkel vaid üks sall ja müts, ning roosa, mustade tähekestega ja helesinise komplektid müün ma ilmselt maha. Aga kui kellelgi on müüa selle alumise (roosade tähekestega, helesinakas põhi) nokatsiga sobivat salli, siis pakkuge mulle!

dsc_0099-1-1

Hetkel kannavad lapsed põhiliselt meriino voodriga mütse – Annu ja Joel müts-salle, et pea ja kael oleksid koguaeg soojas, ning Madli beebimütsi, koos kolmnurk salliga. Meriino sisuga sallid ja mütsid on mõeldud kasutamiseks +5 kuni -7 kraadiga, st suurem enamus ajast meie talvel.

img_20180922_134152_903

Lisaks meriino sisuga müts-sallile, on Annul ja Joelil ka puuvillane, kahekordse voodriga müts-sall, mis sobib kasutamiseks +5 kuni +15 kraadiga.

Ma pean tõdema, et see müts-sall on geniaalne leiutis! Mina pole veel saanud olla tunnistajaks olukorrale, kus lapsel oleks kael või kõrvad sellega paljaks läinud. Lasteaias on see absoluutselt ideaalne, sest seda on neil kerge ise endale pähe saada, ning kõik, mis vaja, püsib ilusti mütsi all soojas. Ega õpetajatel ka silmad kukla taga ole, et iga hetk koheselt märkavad, kui lapsel müts või sall halvasti ära vajunud on, ning kellelgi kõrvad järsku mütsi alt välja tilbendavad. Müts-salliga aga seda probleemi pole.

dsc_0075-1

Annemaial puuvillane ja Joelil nokaga, meriino müts-sall

Mulle hakkas Breden Kids sümpatiseerima, sest nad kasutavad ainult häid materjale. Kõik nende tooted on valmistatud orgaanilisest GOTS sertifikaadiga puuvillast ja Oeko-Tex® meriinovillast. Orgaaniline puuvill on kasvatatud kasutamata pestitsiide ning keemilisi väetisi. GOTS sertifikaat annab kindluse, et kanga tootmisel on erinevad jäägid viidud miinimumini kogu tootmisprotsessi vältel. Seega ei tundugi mulle enam pea 40 eurone müts hirmkallina – on teil õrna aimugi, kui palju selline kangas maksab? Mina igatahes ei julge ettegi kujutada. :D

Aga rääkige kaasa, kas üldse ja kui suur on teie Bredeni kogu? Võite mulle facebooki kommentaariumis pilte näidata! Kõigi selle postituse kommenteerijate vahel, kes jälgivad instagramis @breden_kids’i kontot, loosin Annu sünnipäeval, 9.oktoobril, välja ühe 50 eurose Breden Kidsi kinkekaardi!

dsc_0074-2

Comments

comments

56 thoughts on “Ma pole nii rikas, et osta odavaid asju

 1. Meil beebist saadik olnud bredeni mütsid-sallid. Lasteaiaks on asendamatu müts-sall just samal põhjusel nagu kirjeldasid. Kael ja kõrvad kaetud alati. Hetkel kasutuses must ja hallide tähtedega müts ja torusall. Eelmise aasta müts-sall on väikseks jäänud. Peabki uue tellima. Palju uusi ja ilusaid mustreid onlisandunud neil.

  • See tähekestega müts, mis Joelil peas on, on ka uus. Varem neil ei olnud nokaga meriino müts-salli. :)

 2. Ma olen Bredeni fänn päris nende algusest – mul veel sellest ajast, kui nad Bluebirdi nime all tegutsesid, üks mütsi ja salli komplekt alles, mis vaatamata sadadele pesukordadele ja mitme lapse igapäevasele kandmisele on jätkuvalt igati kena. Samuti on mu lasteaialapsel müts-sall (küll fliisist sisuga) ja kiidan seda samadel põhjustel nagu Sinagi, ei lähe ei kõrvad ei kael paljaks ja saab ise kenasti pähe selle. Siis on meil veel äkki 4 paari k/s mütse ja kaeluseid. Lisaks on meie peres Bredeni retuuse vähemalt kolm paari ja päris tihti kui sõprade lastele kinki tarvis siis kingin nende retuuse – nad on väga hea lõikega ja neidi saab reaalselt niiii kaua kanda, et nad on igati enda hinda väärt.. nt mu keskmine laps hakkas ühte püksipaari kandma kui ta oli 10 kuune, nüüd ta on kohe 2 ja ikka kannab neid samu pükse! Ja siis on meil veel üks meriinovillane kombe ja niiväga tahaks seda 50€ kinkekat võita, et pere pisipreilile ka üks kombe hankida :)

 3. Meie kogu väga suur ei ole – 2 suvist mütsi, 1 body, 1 järelturult soetatud tudukombe ja 1 tudukombe ootamas tüdruku kasvamist.. Aaa, just tellisin ka 100% meriinokombe, et autosõiduks ei peaks 100 kihti riideid selga panema külmaga.
  Hinnad on tõesti üsna krõbedad, seetõttu on neid asju ka niivõrd vähe, aga tasapisi ikka ükshaaval neid tellin, sest kvaliteet on tõesti hea.. Eriti meeldib just see, et riided ei veni välja – ei põlvekohad ega varrukad ning riided on seljas seetõttu ilusad. :)

  • Minu järgmine samm Bredeni maastikul ongi ilmselt riided. Hetkel olen alles mütside ja sallide juures. :D

 4. Minul pole kodus ühtegi toodet, aga aprillis sünnib uus ilmakodanik, kellele olen plaaninud midagi ikka soetada. Näen igapäevaselt kui head need tooted on mütsidest sipukate/retuusideni välja. Ps. Päkapikumüts on eriti nunnu neil

 5. Mina ka täielik Bredeni fänn. Ma arvan, et varsti juba terve aasta on lapsel ainult Bredeni mütsid olnud. Laps 1,5 ehk siis see ütleb nii mõndagi. Ainsad mütsid, mis peas ringi ei keerle ja kõrvu paljaks ei jäta/silmadele ei vaju. Nüüd hakkan ka järjest riideid katsetama ja no need on ka nii mõnusad, jätavad lapsele liikumisruumi. Ja hea pluss veel Bredeni asjade puhul – hiljem on lihtne asju järelturul edasi müüa. Nii et mina igati kiidan ja olen õnnelik, et sarnasest esmamuljest (et liiga üleshaibitud teema> lahti sain! :)

 6. Bredenit on 2aastaga ikka olnud. Kui ei eksi siis tavaline puuvilla beebimüts, siis oli fliissisuga, nüüd kasutusel 2 meriinovillaga mütsi ja sall, olemas ka 2kordsepuuvillaga mütssall. Vägaväga tahaks meriinovillaga mütssalli.

 7. Meie bredeni kogu täieneb aeglaselt, 5k tagasi oli poisil beebi müts ja kindad, siis tuli soe soe suvi ja poiss oli nagunii ainult mähku väel koguaeg. :D
  Nüüd on pea kõigil väljas käimistel poisil bredeni vikerkaarte ja pilvekestega kombe seljas ja talve lähenedes lisandub kindlasti ka meriinokombe ja siis peaks ka uue mütsi, salli ja kinnaste peale mõtlema. :)

 8. Minu kolmeaastasel tüdrukutirtsul on üks suvine müts, üks müts-sall meriinovoodriga, üks nokaga kahekordne müts, üks tavaline kahekordne müts ja kaks torusalli. Need on kõik kasutusel. Kui plika beebi veel oli, siis oli tal sügismütsige paeltega ja kolmnurk sall. Endale ostsin sealt meriinovillase mütsi. Olen kõigi toodetega väga rahul ja mustrid on ägedad. Kuigi esialgu tundub hind krõbe, siis tegelikult on oma hinda igati väärt.

 9. Olen esmarase hetkel, kuid aastaid jälginud blogisi ja paratamatult ka nö beebiblogisid. Seega Bredenist olen kuulnud päris palju juba aastaid, ja noh nagu ikka, lõpuks ise jääd ka uskuma, et see ongi nii hea ja kvaliteetne (kuigi ise pole seda katsunudki :D). Nüüd oma talvelapsele riideid kokku otsides mõtlen ka ikka katsetada ära see Bredeni vaimsus, eriti, kuna neil on ka pikendatavad riided ja saab kauem kasutada. Hetkel midagi ostnud pole ja jälgin ka järelturgu, aga kui mul jaanuaris padurasedana midagi teha pole, siis hakkan kokku ostma neid :D Kui praegu saaks kinkekaarti võita, saaks jba varem koju mõned esemed muretseda juhuu! :D

 10. Plaaningi just oma esimest tellimust teha, beebile oleks meriinomütsi ja salli vaja :)

 11. Vaatan ka neid koguaeg, aga 80 euri kahe lapse mütsi jaoks… no ei ole saanud seda omale lubada. Hakkasin nüüd neid järelturult vaatama, aga seal ka neid eriti ei liigu. Ju siis on ikka asi, mida kantakse kas mitu hooaega jutti või on nad alles nüüd nii moodi läinud, et järelturule need pole lihtsalt veel jõudnud?
  Igatahes, võidu üle oleksin mina (ja lapsed ka, eriti nokaga variantide üle!!) meeletult õnnelik :)

  • Facebookis on grupp – bredeni järelturg. Soovitan sealt vaadata-küsida, seal ikka liigub neid omajagu.

 12. Meie kogu on veel üsna tagasihoidlik. Poisil fliissisuga müts-sall ja tüdrukul meriinovoodriga müts ja peapael. Reaalselt nendest paremaid mütse pole olemas, nii et ootan, kunas järgmisel nädalal uued mustrid tulevad ja siis tellin kõigile uued meriinovoodriga mütsid, ka endale ja mehele. Veel on meriinovoodriga kombe pisipõnnile plaanis osta, nii et see kinkekaart kuluks väga ära :)

 13. Minu lapsel on kasutusel Bredeni meriinovoodriga müts-sall ning tõesti on see väga hea ja mõnus müts. Juba teine suurus järjest ostetud. Ise kasutame mehega üleni meriinost torusalle ja mütse ning vähemalt see sall on mu lemmik sall üleüldse, aga ka müts on väga mõnus. Lapsel on ka retuuspüksid ja ka nendega olen rahule jäänud. Kindlasti leiduks veel Bredeni tooteid, mis meie peres kasutust leiaks, seepärast hea meelega osalen loosis.

 14. Ei ole mitte ühtegi Bredeni toodet?. Olen mõelnud, et võiks ka osta ja proovida, kuna kiidetakse väga, aga sinna see on jäänud. võtaks hea meelega loosist osa ja ehk võiduõnn naeratab ja saan oma kahele tütrele midagi sealt osta?

 15. Minu Martakesel olid beebina bredeni kindakesed. Nüüd suuremana on tal päris kena kogu ? Suvekaabu kõrvadega, ühekordne puivillane suvemüts, kahekordne puuvillane sügismüts ja sall (ka pesukarudega virsikuvärvi ?), soe talvine meriinovoodriga müts ja sall. Samuti meriinovoodriga kombekas.
  Lisaks on issil meriinomüts ja emmel topeltpuuvillane müts ja meriinomüts ?
  Nüüd tahakski Martakesele mütssalli osta, tubdub megahea kraam ??
  Ehk meie pere fännab küll ja kinkekaart oleks nii tore ?

 16. Pole veel ühtegi toodet. Eks mul on sama arvamus veel mis sul.. Tundub liiga kallis ja üles haibitud. Aga kunagi ei tea mis elu toob. Võibolla ükspäev see päike koidab ja ostan ka midagi :D

 17. Mul on suur kogu. Igast mütse, salle, müts-salle, bodisid, kombekaid, pükse…you name it :) olen fänn ja kuigi veidi kahju on et asjad tuhmuvad kiiresti siis saan aru miks see nii on (ökovärk eksole ?) ja ostan ikka ja jälle :)

 18. Minu 1,5 kuusel poisiklutil on üks paar kindaid ja kolm body ning üks mütsike. Kindad ja mütsike on kohe-kohe väikseks jäämas ja juba nädalake julgelt käin nende kodulehte kiibitsemas. Hirmsasti tahaks ka meriinovoodriga kombekat. Laon asjad korvi ja siis ikka mōtlen et ei raatsi ja olen asja katki jätnud ja nii juba nädal aega ?. Aga küllap ma ikka selle ostu ära teen,isegi kui loosiōnn ei peaks naeratama.

 19. Meil on hetkel kasutusel 1 müts. Aga varasemalt on ka paar mütsi ja üks sall olnud. Külmemateks ilmadeks oleks nüüd vaja vaadata uus müts ja sall. Õnneks praegu kasutusel olevat peaks suuruse järgi veel paar aastat kanda saama :) nii tundub investeering täitsa mõistlik!

 20. Ma olen ikka alati imestanud, mis kohutav katastroof juhtub lapsega, kellel kõrv või kael õues paljaks läheb. Saan aru talvel suure pakasega ja lumega tuukrimütsi kasulikkusest. Miks peab lapsed nii kinni toppima ja pakkima?

 21. Mina olen senini ka veel mütsi ja sallide komplekte kasutanud lastel, nii puuvillaseid kui meriinot. Enamasti passin peale kui kodukal parajasti mingi soodukas on. Nüüd mõtlen, et peaks ka selle paljukiidetud mütssalli soetama..sest no tõesti kiidetakse :)

 22. Siiani olnud 4 asja Bredenilt.
  Juba viimased päevad otsin lapsele lasteaeda müts-salli/mütsi, mis poleks üdini roosa ja printsessidega, võimatu ülesanne. Tuleb ikka vägisi Bredeni lehele kolama minna. ?

 23. Minul on ka ainult head kogemused bredeni müts-sallidega. Minu preilil kaks müts-salli. Üks on roosa pingviinidega, meriinokas ja puuvillane hall roosade nurgeliste linnukestega. Puuvillane pisut suur veel, polegi pea kosunud selle aastaga. Meriinot kannab ta juba teist hooaega. Roosa on küll väga heledaks kulunud, aga üks parim müts ikkagi. Nagu ise ütlesid, et lasteaias kõige ideaalsem valik. Olen sellega täiesti nõus!

 24. Kui aus olla, siis mul on umbes 20 bredeni toodet kindlasti, absoluutne lemmik on hetkel nende meriinokombe. Aga enamuse kollektsioonist moodustavad siiski mütsid. Varu ongi vaja vaikselt täiendama hakata, kuna talvemütsid veel puudu.

 25. Mina ostsin ca kaks aastat tagasi poisile sealt retuusid. Kaks nädalat olid igapäevases kasutuses ning värvid olid luitunud ja kulusid megakiirelt- kahe nädalaga olid põlved täiesti hõredaks kulunud ning augud sees. Tellisin uued retuusid kaks paari, et ehk sain kehva partii eelmine kord.. nendega kahe-kolme nädala pärast täpselt sama lugu ehk siis olen väga pettunud. Maksavad palju, aga kulusid kiiremini kui pea kolm korda odavamad H&M retuusid. Pettusin väga ning rohkem pole ostnud.
  Mütse mõni kodus on, meeldivad just värvid ja mustrid.
  Võtan loosist osa, et katsetada ehk on retuuside kvaliteet paranenud, sest mustrid ja tegumood meeldivad väga, kuid hetkel rohkem oma raha eest tellida ei julge.

 26. Ma ostsin märtsibeebile esimeseks mütsiks Bredeni meriinovillaga mütsi ja rohkem kogemust pole, ka just kalli hinna tõttu.

 27. Meie oleme ka Bredeni fännid kõik. Mütsid on kõik lastel seal ostetud. 10 aastasel tütrel on ka peapaelu mitmeid mida ta fännab. 2 aastasele olen ostnud mõtse, salle, pükse. kombe ja ka mõne kombe. Kusjuures mul endal on ka müts sealt osetud ja ei vahetaks teise vastu, nii hea ja mõnus materjal :D
  Hinnad on jah veits krõbedamad kui nt HM ja Lindex aga samas kvaliteet on ka kõrgem :) Väga sooviks seda kinkekaarti võita, plaan väiksemale piigale talveks müts-sall soetada ja see oleks abiks :D

 28. Mu lastel Bredeni suvemütsid ning meriinovillased mütsid hirvemustriga (lemmik muster nende valikust) . Tahaks osta ka müts-sallid neile, aga siiani hind natuke tagasi hoidnud, kuigi ma tean ju isegi, et seda ostu ma ei kahetseks. Jälgin instagrammis Bredenit juba ammu-ammu.

 29. Mul oli vahepeal tohutu bredeni hullus, ostsin nii järelturult kui ka epoest. Nüüd on see õnneks taandunud, kuna rahaliselt on kallis. Mütssalle pole kahjuks ühtegi proovinud. Juba väga pikalt pole sealt midagi ostnud. Oleks väga tore, kui saaks kinkekaardi eest kahele lapsele mütsid.

 30. Meie 5 liikmelisele perekonnal on vähemalt 15 erinevat bredenit. Kõigil vähemalt üks müts, tütrel lisaks särke ja retuuse.

 31. Ma arvan, et tellimus Bredenist oli üks esimesi oste, mida oma lapse jaoks tegime. Imepisike autodega talvemüts täitis igati oma eesmärki… Oeh, tuleks vaid sellele veel kandjaid ;)
  Üldiselt on meie vanaema suur Bredenkidsi fänn ja seetõttu on ta igal hooajal sealt mõne mütsi/salli meie garderoobi sokutanud. Eelmisel sügisel ostsin ise lapsele meriino aluskombe. Võtsin numbri võrra suurema, et vankrilapsel oleks mõnus, soe ja avar selles tududa ja nüüd sellel sügisel/talvel saab seda õues mütates kombe all kasutada. Igati rahul oma ostuga ja kui nüüd sügisriideid välja otsisin ja lapsele selga proovisin, siis ta keeldus oma meriinot seljast ära võtmast :) Niiet igati soovime loosimises osaleda!

 32. Ma olen Eestis vist see ainuke, kel pole veel ühtki Bredeni toodet. Olen mõelnud küll, aga nii kallid on. Viimasel ajal ikka tungib pähe mõte üks korralik sall ja müts ära osta, ehk siis on laps vähem haige :(

 33. Kanname nüüdseks mehega ka juba Bredeni mütse ja salle. Lapsel on neid päris mitu, eriti õnnelik olen selle hooaja nokaga ja meriinovoodriga mütssallide üle, ülihea praeguste ilmadega ja kaitseb päikese eest ka, kui prillid ees ei seisa.

 34. Just hiljuti reastasin kõik mütsid, sallid ritta ja sain kokku 26 mütsi ja müts-salli :D Salle ei loendanudki.
  Ma tean, et mõned väldivad antud firma tooteid, sest kõigil on. Aga järelikult on head tooted, kui nii paljud neid ostavad. Ja lisaks kohalikke ettevõtteid tuleb ikka toetada.

 35. Meil on ka nii mõnigi Bredeni asi kodus, peamiselt mütsid/sallid. Aga talveks see meriinovoodriga müts-sall tõesti asendamatu. Laps käis sellega novembrist-märtsini umbes. Väga krõbedaid külmasid oli vähe, kus paksema mütsi panna sai.
  Aga lisaks on veel ka nende põlvpükse (need väga meeldivad), paar pluusi ja retuuse. Neid viimaseid eriti enam ei osta, vb ainult siis nende põlvelappidega, sest tõesti kuluvad kiirelt läbi.
  Endal ja abikaasal on ka meriinomütsid talveks, väga mõnusad :)

  Varsti sünnib meie perre pisike neiu, tahaks temaga seda meriinovoodriga kombet proovida.

 36. Olen aja jooksul päris mitu Bredeni asja soetanud.
  Praegune hitt on meriinokombekas, selle panen õhukese kombeka alla ja laps on mõnusalt sossu. Soetasin selle eelmisel hooajal sooduka ajal ja siis on seal eriti ässad diilid.
  Suvel sai õues kantud Bredeni pükse, need on heast tugevast materjalist, mis kannatavad kõva trööpamist.
  Mütside osas olen ma veidi kahtlev. Muidu täitsa head, aga suurused võivad veits mööda minna. Nimelt tellisin eelmisel hilissügisel sama nr k/s mütsi ja meriinovoodriga mütsi. Lootsin meriinot kanda kohe ja k/s mütsi mõne kuu pärast kevadel, aga meriinomüts oli nii suur, et vajus silmadele ja k/s müts oli juba siis veidi kitsas. Tegelikult oleksin võinud ümber vahetada, sest see võimalus on neil ju tasuta, aga ei viitsinud mässata. Meriino mütsi saab siis sel talvel kanda :)
  Tahaksin võita küll, sest natuke on sahtlis veel ruumi uute asjade jaoks :)

  • Võib-olla materjali erinevus, sest meriino venib ja on noh, on pehmem… Aga jah, väga kiirelt-kergelt oleksid saanud mütsid ringi vahetada. :)

 37. Meil on meriinovillane kombekas, meriinovillase sisuga müts ja üks suvisem mütsi-salli komplekt.
  Olen toodetega väga rahul ja ostan neid kindlasti ka tulevikus!

 38. Mul ikka on kogunenud meie pisipiigale Bredeni kraami. Paar mütsi, sall, meriinokindad ja kombe. Kombe on eriti mugav ja beebi seljas mõnus. Tahangi nüüd roosat pilvekombet ka osta, aga hetkel välja müüdud ?

 39. Minul samamoodi nagu sinulgi..olin kuulnud aga muud midagi ei teadnud. Paar nädalat tagasi tellisin beebile salli ja täna tellisin meriinomütsi juurde. Aga tundub, et kui annad sõrme, võetakse käsi ja teen neid tellimusi juurde. :)
  Täna välja tulnud uus muster mäed on imeline!! Samuti ka üks lilleline :) eelistan tüdrukute värve kuna endal väike preili kodus :)

 40. Meil oleks mütssalle vaja, lasteaias tunduvad need ikka ülihead. Pliis vali mind :D

 41. Kunagi soetasin pojale müts-salli ja pärast seda pole muid brände proovinud. Aastatega on tooteid ikka kogunenud igaks hooajaks. Olen rahul nii toariietega kui mütside-sallidega. Lisaks suur pluss on see, et asjadest saab kiiresti järelturul lahti ja riideid saab kanda mitu last :)

 42. Lapsi on 2 ja mütse ja salle on omajagu, endal ja mehel samuti. Nendele lisaks veel teisigi riideesemed. Väga meeldib meriinokombe, mida olekski järgmist suurust vaja.

 43. Mina olen suur bredeni fänn. Lisaks mütsidele ja sallidele ja müts-sallidele, on asendamatuks olnud sünnist saati meriinokombe esimeseks kihiks õue minnes. Lisaks on sellel ka ülipikk kasutusaeg. Laps on praegu 1a8k ja kannab kolmandat meriinokombet, milles on veel julgelt kevade lõpuni kasvuruumi. Seega krõbe hind tasub end täiega ära! :)
  Muidugi on head ka muud riided, mis on neil samuti pika kasutusajaga, kvaliteetsed ja ilusad :)

 44. Mul 3 last ja Bredeni tooteid on olnud kokku üle 20 kindlasti. Ka mul endal on Bredeni meriinovoodriga müts ja torusall. Halli värvi sobivad väga hästi täiskasvanule ja on mõnusad. Retuuspüksid on ka meil põlvedelt ära kulunud, nii et neid on mõned paarid ainult olnud. Enamasti olen ostnud allahindluse ajal. Üle aasta aja pole enam midagi ostnud sealt, sest tundub, et igal teisel lapsel on juba nende mütsid peas. Võit kuluks ikka ära :)

 45. Meil ka koju ikka mõningaid asju Bredenilt kogunenud- paar body, tudukas, kaks mütsi ja kaks salli. Juurde tahaks kindlasti meriinokombet?

 46. Minu meelest on Bredeni asjad väga vastupidavad ja mõnusad!
  Isegi pärast mitme lapse kandmist. Kiidan väga!
  Aga noooo teevad kogu aeg niii ilusaid asju juurde, et sinna see rahake rändab. ;)

 47. Mulle meeldivad bredeni püksid just eriti! Sukkpükse enam oma 3+ vanuses poisile ei pane ja retuuspüksid on ideaalsed kombeka alla ka. Meriino müts ja sall olid eelmisel aastal ja ilmselt saab selle aasta ka neid kanda. Kandiski terve talve põhimõtteliselt :D

 48. Meil on olnud kunagi üks müts, siis kui firma oli veel bluebird. Nüüd enam pole nagu raatsinud tellida, kuigi eile just vaatasin et mägede muster on imeline ?.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.