Midagi imelist, ehk siis kõhupildid

Tänase päeva, ehk isegi kogu selle viimase kuu, tipp hetk! Aitäh Aili, et meid järjepidevalt oma kaamera ette võtad, minusugusest vaalaskalast ja mu täiesti segastest präänikutest, alati nii kenad pildid välja suudad võluda! Luban pühalikult, et tuleme sinu juurde aina uuesti ja uuesti tagasi, seega pääsu sul meist pole!

Ma ei suutnud väga valida, seega siin teile 66st pildist 47. Ma vaatan neid juba neljandat ringi ja ei saa küllalt, ning nutuklomp mu kurgus ei taha kohe üldse mitte kuskile kaduda.

janeli-1 janeli-3 janeli-5 janeli-6 janeli-7 janeli-8 janeli-9 janeli-10 janeli-13 janeli-16 janeli-18 janeli-19 janeli-21 janeli-24 janeli-25 janeli-29 janeli-30 janeli-31 janeli-33 janeli-34 janeli-35 janeli-36 janeli-37 janeli-38 janeli-39 janeli-40 janeli-41 janeli-43 janeli-47 janeli-49 janeli-50 janeli-51 janeli-52 janeli-53 janeli-54 janeli-55 janeli-56 janeli-57 janeli-58 janeli-59 janeli-60 janeli-61 janeli-62 janeli-63 janeli-64 janeli-65 janeli-66

 

Comments

comments

25 thoughts on “Midagi imelist, ehk siis kõhupildid

 1. Üliilusad pildid! Lapsed on nii armsad ja sul on imekena meik! Sobib nii ilusti! Ja veel tumedate juustega ka. Super noh! :)

  • Kuulub ikka, see ei ole muutunud, aga muudmoodi ma ka ei osanud seda asja siin nimetada. Kõhupildid ju need ka ainult pole, pigem ikka pere omad. Veidi poolikud siin selles mõttes, aga ikkagi.

 2. Väga kaunid pildid, sellise mõnusa emotsiooniga ja nii elavad. Fotograaf on ka hea, ma ise tahaks ka Aili juurde pildistama minna, meil ei ole ÜLDSE perepilte, aga kuidagi ei jõua seda ette võtta.
  Mõnusat suve!

  • Kahjuks vaid meigiga. Muidu olen nagu mingi…mööda asfalti määritud kaka. :D

 3. “Mööda asfalti määritud kaka!” Miks? Mõtle ja arva endast ikka hästi :) Kui ennast essuga võrdled, võrdlevad teised sind samamoodi. Või kui muud moodi ei saa, siis ära valjusti välja ütle :)
  Oled ilus inimene. Meik annab lihtsalt boonust juurde :)

 4. Meik on tõesti kena aga no aru ma ei saa kuidas sa sellise massiga vastu pead? Respeckt tõesti! Ülekaal on sellessuhtes järjest suurem sul iga rasedusega, mis sinust niimoodi saab? Mõtlen just tervisliku poole pealt, kuidas jaksad lastega aktiivselt tegeleda, mängida jms? Välimus on sellessuhtes teine teema, kuid tõesti, olukord läheb juba kergelt ekstreemseks, või mis sa ise arvad sellest?

  • Annuga kaalusin alguses sama, nagu praegusegagi, aga hetkel on küll jah mu elu max kaal, ning selle rasedusega olen kõige rohkem juurde võtnud. Joeli ajal kaalusin praegusest kaalust ca 25kg vähem, seega kindlasti pole ma iga järgnevaga aina suurem… Aga jah, olukord on nutune ja käest väga ära, ei eitagi.

 5. Ma pole kunagi varem kommenteerinud. Vahel ma lähen nii närvi Su pideva hala ja mõttetu asjade peale, et panen blogi lausa kinni.
  Täna aga jäin pilte vaatama ja naine- vau! Millised imekaunid lapsed ja Sina ise ka! Mis vaalaskalast me räägime- rohkem enesekindlust. See preili sobib varsti nii hästi teie juurde :)
  Olge paid!

 6. Pingback: Beebipildistamine | Lipsuke

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.