Mul on sellest Starmanist kõrini!

Ma ei tea kuidas meil iga kord niimodi joppab, et kõigi teenusepakkujatega probleemid on. Või olen mina ise liiga nõudlik? No ma ei tea. Kui ma maksan, siis ma tahaks nagu ikka eeldada, et saan selle eest korralikult töötava teenuse ja meeldiva teeninduse.

Seekord on meil probleem Starmaniga ja asi on täpsemalt siis selles, et kui salvestusi/järelvaatamisi vaadata, kaob pidevalt hääl ära ja saade hüppab u kaks minutit edasi. Tagasi seda osa kerida ei saa, st kui edasi hüppab, siis see 2 minutit jääbki sul nägemata. Korra vahetati juba digiboxi ka, aga see ei muutnud midagi.

Ükskord vaatasin näiteks Kodus ja Võõrsilit ja selle 30 minuti jooksul hüppas saade mingi 5x edasi. Järgmise osa alguses, kui näitas, et mis eelmises osas oli, vaatasin ja mõtlesin, et no ilgelt tore, et ma ka seda kohta nägin… Saatsin neile siis kirja ja video ka, et probleem on endiselt alles. Kiri nähti ära, aga mitte keegi ei vastanud…

Nüüd ükspäev üritasin jälle oma seebikat vaadata, aga seda salvestustest ei saanudki lahti võtta. Korra lõi pildi ette ja siis viskas välja. Helistasin siis jälle, et mis kamm on, kaua võib! Lubati õhtul helistada, aga seda nad muidugi ei teinud. Lõpuks kuulsin neist alles järgmise päeva õhtul. Selgus, et neil oli mingi probleem kanal 11ga ja neid salvestusi ei õnnestunud taastada, seega nädala jagu mu seebikait kadus ära. Põhimõtteliselt ainus seebikas, mida ma tahan vaadata ja seda ka ei saa. 

Täna käis siis jälle tehnik, kes lõpuks mind ka uskuma jäi, sest sain ühe saate peal talle ette näidata, et ma pole peast soe ja probleem on tegelikult ka olemas. Uuris, puuris ja helistas, ning lõpuks selgus, et viga on vist serveris või kuskil, mitte meil siin mingis seadmes. Laiutas käsi ja ütles, et temal pole siin kahjuks midagi teha. Nüüd olevat probleem tuvastatud ja sellega tegeletakse, aga ei tea kui kaua see aega võtta võib. Mina igatahes kaua enam oodata ei viitsi…

Imelik on aga see, et mulje jäi nagu mina oleks ainis, kes sellist asja kurdab. Aga kuidas see võimalik on, kui asi on serveris? Siis peaks see jama ju kõigil olema?

See probleem on kõigi kanalitega ja kõigi saadetega, täiesti suvalistel hetkel. Ükskõik mida vaadata üritad, võib suvalisel hetkel sul pildi paar minti edasi visata ja siis mõtle ise välja mis vahepeal juhtus… Tekib küsimus, et mille eest ma maksan, kui teenus ei tööta?

Teil, kes te olete ka Starmani kliendid, kas teil on samuti probleeme? Kust te ülejäänud teenust ostate ja kas olete rahul? Kui see porr selle nädalaga ei lõppe, ütlen Starmanile aidaa. Ma niigi vaene, mis hea pärast peaksin ma iga kuu maksma üüratuid summasi mingi jura eest, mis ei funka! 

Comments

comments

15 thoughts on “Mul on sellest Starmanist kõrini!

 1. Meil ka Starman, aga kasutame ainult neti pärast põhimõtteliselt ja see töötab normilt. Enamjaolt vaatan Netflixi või Youtube’i ja kui kord nädalas Starmani vaadata üriran poolkogemata, siis see uuendab jälle miskit.

 2. Meil ka pidevalt mingi jama Starman’iga. Ma nii ära harjunud juba. :D
  Tihti jookseb lihtsalt kokku poole saate pealt või kui tahad kerida. Vahepeal ei lase üldse mingit saadet vaadata, sest on tõrge vol9474637. Kui tahta nt edasi kerida 5min, siis vahepeal kerib edasi 15min ja tagasi 1min asemel 20min jne. :D Tehti ju mingi aeg neid uuendusi ka ja mu härra on koguaeg nii lootusrikas ja arvab, et nüüd töötab kõik ilusti, aga seda kuni järgmise tõrkeni.

 3. Räigelt oli probleeme. Algasid mingi kolm-neli kuud tagasi ja aina hullemaks läks. Mitte millelegi sisuliselt enne ei reageeritud (lubatu kohe tagasi helistada jne, aga seda iialgi ei tehtud. Reaalselt – mitte kordagi!), kuni otsustasime teenusepakkujat vahetada. Siis hakkas üks lõputu moosimine pihta, kuid kahjuks selline suhtumine, kus huvi kliendi vastu näidatakse üles alles siis, kui on otsustatud leping lõpetada, ei tekitanud mitte mingit tahtmist nendega jätkata. Nüüd on Telia nende asemel ja paremat tahta ei oska ka. Pluss suur hulk järelvaatamisi reklaamivabad, pole vaja ise jeblada.

  • Telial see ka hea et saab 2 nädalat tagasi vaadata. Starmanil on poole vähem…

 4. Ah ära üldse räägi!! Ma nii vihane selle Starmani peale. Pidevalt on saatekavas mustad tühjad augud, küll ei saa sarju/filme järele vaadata, küll jookseb kokku ja vana hea klassika on see, et kerid 5 minutit edasi, kerib hoopis 20 minutit edasi.
  Lepingut ei saa ära ka lõpetada – võtsime tähtajalise paketi ja ei saa ära lõpetada (leppetrahv).
  Ja siis saadavad mingeid e-kirju, et X kuupäeval toimub uuendus ja pärast seda on kõik superhüper hea. Tõde on see, et iga uuendusega läheb aina hullemaks.
  Õehhh! Hea, et ma ainuke ei ole, kellel Starmaniga mingid jamad on

 5. Mul ka Starman. Kerimisega on just vastupidi sellele, mis teised kirjutasid. St et mõnikord on nii, et ei saa kerida edasi, kerib 5 sekundit edasi, lõpetab ära ja pean panema uuesti kerima :D. Ei tööta siis ka see +5 minutit vms. Mõnda saadet ei saa enne järgi vaadata, kui pole refreshinud. Igatahes suuri probleeme pole, refresh aitab ja üldiselt olen rahul :).

 6. Njah…Siis thank god! mul on Starmanis teine lahendus :D
  Mul on kaart telekas ja asi tehtud. Kõik toimib ja ka internet, mille nad mulle pakkusid, töötab tõrgeteta. Ptüi-ptüi-ptüi :D Ma vist olen nii penskar juba, et mind mingid salvestamised ja kerimised ja jurad ei huvita ja mul neid vaja pole :D

  • Haa. No mulle on need tähtsad sest ma ei saa pmt kunagi vaadata oma asju siis kui need eetris on. Ma ei tea kuidas ma vanasti üldse ilma selle võimaluseta elasin. :D

 7. Meid seepas ka ükspäev starman, aga ma jäin teliale truuks. Telia on aeglane aga liigub.

 8. Meil oli ka aastaid Starman ja kogu aeg olid mingid jamad. Enamasti kadus nett ära, kanaleid polnud. Infoliinilt tehti aga restart, kodus tegin iga päev resa, ikka olime me ise süüdi ja raudselt midagi näppinud seal. Saatsime seenele. Kui tehnik tuli juhtmeid ära viima, siis avastas, et mingi kaabel oli kehvasti ühendatud ja nende viga oli kõik. Ei vabandatud ega midagi. Teliaga on kõik super! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.