Suur ja vahva pakike loodusperest! Loodussõbralik pakkimine.

Tellisin esmaspäeva loodusperest poole miljoni eest kraami. Täna sain siis paki kätte. Oleks juba eile saanud, aga me kükitasime ju haiglas.
Igatahes. Pakki avades tahtsin ma küll naerma hakata. Tegin karbi lahti ja esimene vaatepilt oli selline

Võtsin selle papi pealt ära, siis tuli sealt alt järgmine välja

Ja selle papi all peitus suuuuuuuuuuuuur hunnik ajalehti

Ma kraapisin seda sealt karbist päris tükk aega välja, ja jõudsin juba mõtlema hakata, et kas siin midagi muud peale leheribade ka ikka on? Tundus nagu keegi oleks oma paberihundi sisu mulle saatnud. :D
Õnneks karbi põhjas peitus varandus ja millestki ilma ma ei jäänud. Aga ütleme nii, et nende ribade üle oli ainult kass õnnelik. Neid oli ikka….palju.

Ja piisas kahest minutist, et need oleksid mul mööda elamist laiali. Ma tarkpea jätsin selle hunniku sinna kaalu peale seisma, ja jooksin minutikeseks Annu juurde. Tagasi tulles ei teadnud ma kas nutta või naerda. Kogu see hunnik oli mööda mu elutuba laiali joostud. Aitäh Nublu, ma nii armastan sind! ;)

Aga mis ma siis head kokku krabasin. Pildilt puudub ainult naturaalsest kautšukist lutt, mis mul parasjagu kuuma vee sees sulistab.

Ökoloogilised mähkmed – mis on kahjuks liiga suured hetkel, kuigi kilode järgi peaks paras olema, kirsikividega täidetud kott – jääkappi pannes hea sinikatele, mikrouunis soojendades hea soojakott (nt gaasidele), weleda külmakreem, 2 paari KK rinnapatju, merevaigust käevõru titele – pidi hammaste tulekut leevendama (?), üks lahe lepatriinu mis jookseb, teeb kukerpalli ja tiirutab, ning mähkme nappy. Meeldiva üllatusena sain kingituseks ka mingid kummikommid (?)

Igatahes, vahva viis loodus sõbralikumalt ja ohtutult pakke kohale toimetada. :)

Ütlen eel, et antud postitus ei ole reklaam, ma ei saanud mitte midagi tasuta (no v.a. kummikommid ja transport, sest summa ületas 50 euri piiri)

Comments

comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.