Käisime tolmuimejal järgi, ehk – viisime kaamera esimest korda õue jalutama

Käisime täna üle-ma-ei-tea-mitme-päeva jälle koos Annuga õues, ning otsustasin ka kaamera kaasa võtta, et mõned klõpsud teha.
Ütlen kohe ära, et need olidki sellised suvalised ja ma ei üritanudki mingit ma-ei-tea-mida. Ega mul ei jäänudki aega midagi sihtida, sest Annu lihtsalt liikus nii-ii kiiresti, et ma ei jõudnud kaameraga järgigi. :D Lihtsalt panin seaded ”paika” ja klõpsutasin, nagu torust tuli. Pärast siis valisin armsamad välja. Pole siis ime, et paljud on üldse fookusest väljas, kõverad jne… Aga ma ei tea. Tore oli ja sain paari erinevat seadete kombot katsetada. Kellelegi teisele need midagi eriti ilmselgelt ei paku, aga vähemalt on mu emal tore vaadata, kui nunnu Annu on. :)

Panin lõppu paar eilset, toas tehtud, pilti kah. :) Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

14 thoughts on “Käisime tolmuimejal järgi, ehk – viisime kaamera esimest korda õue jalutama

  1. Nii armas on Annemaia! :) Sinu postitused teevad alati südame soojaks, oled suurepärane naine ja ema! ;)

    • Mhm, ta on jah väga vingete värvidega, suured ilusad silmad ja karv on pehme nagu sintsillal. :D

  2. Portreepildid on väga ilusad ja kassi omad, mis väljas tehtud ka. :) ma sain eelmisest postitusest aru, et sa katsetad lightroomiga ka? Nt kui exposure’it juurde panna, on pildid kohe valgemad ja heledamad (sp mainin, et osad esimesed pildid on tsipa tumedad). Aga ma küll arvan, et sul tasus see ost end ära!

    • Ma kusjuures tegingi seal ja lisasingi exposure’it, aga liiga vähe. Ise ka pärast vaatasin, et oleks ikka võinud natukene veel panna. :)
      Algsed pildid on ikka väääääga tumedad. :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.