Loomalugu: Tartu kriimu!

Ma lihtsalt ei saanud seda jagamata jätte. Vaadake selle kassi kurbi silmi, nutt tuleb lihtsalt kurku!

Tartu Rebase Rimi juurest leiti väga halvas seisus metsik kass, kelle kaastundlik leidja loomakliinikusse toimetas. Kliinik pöördus kassi abistamiseks ELSi poole, sest varjupaigas pole nii nigelas seisus kassikesel just kuigipalju lootust. Telefoni teel kirjeldatu põhjal valmistus ELSi vabatahtlik võitluseks metskassiga. Kadri kirjutab: “Varustasin ennast kaitsekinnaste ja suure käterätiga. Olin oma vaimu juba korralikuks kassijahiks valmis pannud. Kliinikusse jõudes ootas mind aga ees väike vaevatud ja räpane, hirmust kivistunud keha, mis kerge puudutuse peale ise puuri liikus ning vaikselt oma saatust ootama jäi.” Tegemist on isase kastreerimata kassiga, kelle orienteeruv vanus on 2 aastat. Kassi üldseisund pole paraku kiita (veetustumine, pikaldane nälgimine, sise- ja välisparasiidid ning viirushaigus hingamisteedes ja probleemid seedekulglas). Täna vaadatakse kassike kliinikus korralikult üle, et talle parimat võimalikku ravi määrata.

Väike kriimu vajab hoolivat hoiukodu, kus ei oleks teisi kasse. Kas Sina saaksid tema ellu päikese tuua? Kui saad, siis võta julgesti ühendust e-postil cassius0104@gmail.com

Meil on pöidlad kõvasti ja lootusrikkalt pihus…

PS. Kui soovid meil aidata tasuda loomakese veterinaarseid kulusid, siis annetused märksõnaga “Tartu kriimu” on oodatud Eesti Loomakaitse Seltsi kontole SEB Pangas numbriga 10002019856000 või Swedbankis numbriga 221041248998.

Comments

comments

1 thought on “Loomalugu: Tartu kriimu!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.