Need paganama Türgi seebikad!

Ma olen algusest peale seda ‘sajandi armastus’t vaadanud ja fännanud. Aga nüüd need viimased kaks osa on täielik saast olnud. Paar osa tagasi rööviti Hürrem ära ja hoiti mingi 4-5 aastat kuskil punkris peidus.
Siis tapeti ära see Hürremi kõige vanem poeg. Okei, no mis siis ikka.
Aga siis tuli Hürrem tagasi, nagu kõik juba viimased 3 osa oodanud olid, sest see eit on nagu deemon. Ei tapa teda ei ussi- ega püssirohi. :D Aga nad olid Hürremi mingi vanema variandi vastu vahetanud. Ma täiegaaaaa vihkan, kui seriaalides näitlejaid vahetatakse! Minu jaoks rikub see kõik ära. Nagu näiteks kunagi oli ‘kelgukoertega’. Alguses vaatasin iga osa, aga siis vahetati näitlejaid ja ma ei seedinud seda enam silmaotsaski.

Okei, ma saan aru, et kui üks näitleja on seriaalis juba niiöelda ’20-aastat’ mänginud, ei ole normaalne, et ta ei vanane grammigi. Aga nahhuinada nad siis kõik teised kõblad ikka noorteks ja siledateks jätsid? Jajaa, ma saan aru, et ehk oli sel näitlejal vaja lahkuda või midagi, aga deeeeem noh!
Ja sellest ei hakka ma rääkimagi, kuidas kõige pisem poeg, kes enne Hürremi kadumist oli mingi 5-aastane, sai järsku 18’seks, kui naine peale 4-5 aastast äraolekut naasis. Või, kuidas umbes 23-aastased näevad välja vanemad, kui nende pea 30nene vend jne.

See seep ajab mind vahel nii närvi, aga vaatamist ka lõpetada ei saa, sest tahaks ju teada kuidas lõpuks läheb ja kas Hürrem saab siis seda, mida tahab (ilmselt saab). Ma juba ootan, et see läbi saaks ja selle kohustuse seljast ära saaks. :D

Sellest

Selleks

Ja siis on veel selline seep nagu ‘Reetmine’, mida ma ka paar nädalat tagasi lolli peaga vaatama hakkasin.
No joppenpuhh, kui haige seep! Pereisa on meremees, kes väga harva kodus käib. Aga ometi on tal piisavalt aega, et põrutada mingit Amsterdami pihvi, kes siis lõpuks nõuab, et mees jätaks oma naise ja neli last kus see ja teine, ning hoopis temaga abielluks! Siis ronib see pihv mehele Türki järgi, kui too liiga kauaks laeva katki olemise pärast paigale jääb. Siis saab pihv pereemalt nuga. Mille peale naine muidugi vangi läheb. Pihv lubab süüdistuse tagasi võtta, kui mees oma vanast naisest lahutab. Aga niikaua, kuni pereema vangis on, kolib tüüp oma uue kõblaga nende majja ja viskab lapsed tänavale. Ja oh jumal, seda vägivalda ei jõua ära vaadata. Koguaeg üks kähmlus käib ja pereisa peksab neid lapsi seal pidevalt. Küll saab vanem tütar selle eest, et julgeb oma isale öelda, milline mölakas ta on, küll saab poeg selle eest, et julgeb oma kella maha müüa ja selle eest endale mandoliini osta jne.
Kui pereema lõpuks siis vangist välja saab, satub ta peale, kuidas ta mees oma armukesega nende majas küünlavalgel tantsu lööb ja veini joob. Siis muidugi lendavad need reeturid sealt majast nagu viis kopikat.

Tuleb siis kätte see päev, kui nad peavad kohtusse minema, et lahutada. Aga tol hommikul saab pereisa infarkti ja ei jõuagi sinna. Lõpuks siis peab see Amsterdam tibi tagasi oma kodumaale minema (sellega on ka mingi kahtlane teema) ja jätab oma suure armastuse haiglavoodisse vedelema. Kuna tüübil pole kuskile minna, siis viib pereema selle mardi oma koju tagasi. Lapsed on muidugi marus ja sõimavad tüübi läbi, mille peale see paljajalu ja pidžaamas kodust põgeneb, nagu järsku oleks talle südametunnistus tekkinud või midagi. Üritab oma laevale minna, aga see on juba merele naasnud ja tüüp jääb värava taha ulguma. :D

Ühesõnaga, täiesti ajuvaba saast, aga ma ei suuda vaatamist ka lõpetada, sest tahan ikkagi teada mis edasi saab. Nagu piin, ausõna noh.


Ja praegu hakkas järgmine seep mingi ‘Natalia saatuse lained’ või midagi. Agh, seda ma õnneks vaadata ei suuda. Vahepeal juba hakkasin, sest see käis hommikuti taustaks. Aga siis hakkas mul lihtsalt nii paha. See on ikka nii hull seep, et isegi mina ei suuda seda seedida. Tüüpiline ‘ma ei tea kes mu isa on-oih ma abiellusin temaga’ :D
Mingi eit jääb haigeks – ei, ärme teda jumala eest haiglasse vii, vaid ulume kolm nädalat tema voodi ääres ja soiume sellest, kuidas ta ei tohi ära surra. Võehh, praegugi tuli okseklomp kurku. :D

Kas on seebikaid mida teie vaadta ei suuda, aga samas ikka vaatate? Millised on teie lemmikud? Milliseid te üldse ei salli? Kas te üldse vaatate seepe?Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

17 thoughts on “Need paganama Türgi seebikad!

 1. Aga kas ma olen ainuke, kes pani tähele, et nooremal vennal oli alguses küür paremal pool? Ja kui see näitleja vahetus veidi vanema vastu siis oli vasakul pool küür.

  • Ma lugesin jah, et ta sünnitas mingiaeg, aga seda küll ei teadnud. Tagasi ta minu teada enam kahjuks ei tule. :/

 2. Jaaaaa, mul oli selle sons of anarchy’ga sama värk :-D vaatasin ja oksendasin ja ikka vaatasin

  • Me ka vaatasime mehega seda. Esimesed hooajad olid ülihead. Mulle täiega meeldis see ühtehoidvus, mis neil oli. Aga pärast kiskus imelikuks ära.

  • jax oli nii väljakannatamatult feik ja üldse… talumatu sitt. alguses ootasin kuni see ahvimees sureks ja siis ootasin et gemma sureks. sain mis tahtsin lõpuks:D

  • Hahaha, mv. :D Ja kusjuures, ma arvasin ka sellest Jaxi kasuisast, et ta näeb välja nagu gorillaa. :D

 3. Küür on ikka ühel pool kogu aeg olnud ja seda siiani. Vôib-olla tundus vastupidiselt, kui Chihangiŕ seisis peegli ees.

  • Ma guugeldasin ka enne hullult ja jõudsin selle videoni, kus teda beebina piinati ja ma-ei-tea-mida tehti (üritati sirgeks tõmmata?), ning seal oli ka küür samal pool, kus praegu…

 4. Sa oled leidnud oma niši blogimaastikul – huumorivõtmes arvustused, tekst jookseb lausa lepase reega :D Loeksin midagi sarnast hea meelega veel. Go, baby, go!

 5. Mul on mingite filmidega tihti nii. Ma ei oska ühtegi näidet tuua, aga enamasti mingid madala-eelarvelised Ameerika romantilised komöödiad, kus ükski koht isegi muigama ei kisu ja koge järgnev sisu ja lõpp on täiesti etteaimatavad. No vahel ikka TV3 ja kanal 2 ja kanal 11 tuleb neid ja ma iga kord mõtlen, et krt ma võiks oma ajaga hetkel midagi palju kasulikumat teha või varem magama minna vms. aga ikka vaatan lõpuni :D

 6. Mina vaatan Puhkus Mehhikos. Ma ei tea kuidas saab midagi nii nõmedat üldse vaadata aga uudishimu on lihtsalt nii suur. Janunen intriigide järele arvatavasti. Teiseks vaatan poissmeest. See hooaeg oli lihtsalt parim :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.