Õnnejoovastus

See hetk, just nüüd ja praegu. Ma pole iial aja peatamise võimalust rohkem soovinud, kui antud hetkel. See tunne, see õnn, see armastus, mu lapsed, see hetk – ma ei taha, et see lõppeks. Ma vaatan oma lapsi ja tahaks lihtsalt südantlõhestavalt suurest armastusest ja õnnestu nutta. Kuidas ometi on mul nii hullult vedanud? Kuidas ometi on mul just nii imelised lapsed, nagu nad seda on? Kuidas ometi saab nii palju armastust ühe ema sisse üldse ära mahtuda? Kuidas ometi seda tunnet igavesti säilitada?

Ma lihtsalt vaatan oma beebit, vaatan kuidas ta rahulikult magab ja läbi une aeg-ajalt muigab, ning tunnen kuidas ma ei suuda oma pilku ära pöörata – ta on nii armas ja kallis, et mu süda tahab lihtsalt plahvatada! Ma vaatan kuidas ta oma tibatillukeste pilusilmadega ümbrust uurib ja üritab aru saada kustpoolt tuleb see nii tuttavlik kilkamine, aga no kohe üldse ei saa veel pihta… Ma vaatan kuidas Annemaia ootamatult mängu katki jätab, oma väikse õe juurde jookseb, ning talle ”armastan sind tita” öeldes põsele suure matsuva musi teeb. Ma vaatan kuidas Joel, kes siiani tundus mulle nii pisike, nii beebike, täitsa emmekas, kelle varasem käitumine andis tugevalt tunda, et beebi sünd võib kaasa tuua suured kadeduse hood, pole seda teps mitte ja ma olen nii uhke! Ma vaatan kuidas mu mees, mu kalju, võtab majapidamise üle, et mina saaksin lamada, meie tütart imetada ja oma haavadel paraneda lasta, ning ma olen nii tänulik, et rasketel hetkedel saan talle alati loota. Ma vaatan kuidas mu perekond voodil lamab ja uue liikmega suhtleb, kuidas nad teda esimesest hetkest nii sügavalt armastavad – meie kõigi kõige lemmikum väike inimene on nüüd siin!

Ma olen nii armastust täis, et seda voolab minust lihtsalt üle ääregi. See, just siin ja praegu, see ongi see mida ma kõik need kuud nii kannatamatult ootasin, mille nimel ma valutasin. Aitäh väike Madli, et tulid ja meie pere jälle tervikuks tegid! ❤

Comments

comments

6 thoughts on “Õnnejoovastus

  1. Palju õnne teie perele!
    Ja Madli on nii-nii palju ilusam ja ägedam nimi! Lihtsalt pidin välja ütlema :)

  2. Madli on lihtsalt väga väga armas nimi! Hoia seda tunnet ja ikka ning jälle loe seda postitust uuesti. Tegelikult see imeline vara on su kõrval iga päev :) Palju õnne!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.