Selle kuu Hiina

Aeg on jälle nii kaugel, et tuleb teile näidata mis Hiinast saabunud on.

See tumesinine kleidike olevat ülevalt veidikene lai ja naljakas, aga muidu ilus ja minu meelest näeb see tema seljas väga hea välja. Vajab ainult spets rinnahoidjat.

DSC_0824See ”kleit” oli ilmselt kõige suurem pettumus sellest satsist. Asi kannab kleidi nime, aga selle pikkust nagu välja ei anna. See meenutab rohkem nagu tuunikat. Kui just ei taha tervele ilmale oma püksikuid demonstreerida, siis peab sinna ilmselt püksid alla panema. Vöökoht on ka imelik, nagu liiga madalal oleks, või midagi. Kas saab ühe kleidi jaoks olla liiga pikk ja liiga lühike samaaegselt?

Minni pluusist oleks oodanud, et see on natukene paksam, aga muidu täitsa mõnus. Mul on täpselt samasugune, aga XL suurus. Ja kui võrdlesime seda M suurusega, siis vahe oli heal juhul 1,5 cm. Avastasime ka, et ilmselt annab see punane värvi, sest minu pluus on roosaks tõmmanud.

Ka selle jaki puhul lootsin paksemat materjali, aga jahedal suveõhtul on seda paran kanda. Päris k/s aga välja ei venita.

DSC_0842Minioniga pluus on vägev, ainult, et paistab läbi ja vajab valgeid rinnahoidjaid.

Ja nüüd natukene nalja kah. Ma ei oska täpselt öelda mis asi see on, või miks keegi peaks eluski midagi sellist valmiski tegema, aga oh jah. Mis ma nüüd enam halan, ise valisin selle. Ja tegelikult on ju tootepildil ka kõik näha, aga ma nagu lootisn naiivselt, et tegu on jälle tüüpilise hiinakaga, mis pildil on kolm korda suurem. Ootasin ikka, et see vöökoht jääb rohkem rindade alla, et oleks hea rasedana kanda. Ja no need varrukad… Põrandalapp. See on nii õudne, et isegi Annu pani jooksu.

DSC_0897See pluusike mulle meeldib, selline paras lohvakas kodus lehvimise asi, mille alla annab ka suure rasedakõhu peita. AGA, see valge osa paistab ikka veidikene läbi, seega rinnahoidjad on ilusti näha. Ma ei viitsinud pildi tegemise hetkel neid vahetada ja lihtsam tundus käed ette panna.

DSC_0902See hall kleidike on päris mõnus. Materjal on hea ja pehme, pikkus on normaalne ja seljas istub ka ilusti. Ma ei saanud tol korral sellest normaalsemat pilti teha, sest täpselt peale tolle pildi klõpsamist viskas mu telefon pildi tasku. Ja nüüd on mu telefon nii pekkis, et ma ei saa seal isegi kirjutada. Pean tühiku asemel punkti panema, sest ekraani alumine äär ei funka enam absoluutselt. See viga oli tal juba varem ka. Näiteks, kui üritasid tühiku panna, siis viskas ”koju” jne, aga nüüd on asi ikka päris pekkis. Täname nüüd kõik koos Annut, kes seda telefoninäru igas ilmakaares koguaeg loobib…

Ja lõpetuseks minu viimase aja lemmik pluus. Selle puhul oskan miinusteks vaid öelda, et varrukate kumm soonib natukene ja materjal võiks ka olla puuvill, aga siis ta vist ei hoiaks ka nii, nagu ta hoiab. Üldiselt olen vägaväga rahul. Ilmselt selle satsi kõige normaalsem asi, mis mulle sai. Tegelikult mulle täitsa meeldib see leht, sealt on võimalik vähemalt minusugustele ka normaalseid riideid saada.Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

4 thoughts on “Selle kuu Hiina

  1. Kas saab neist pilte ka saab millisena nad müüsid seda. Milline pildipeal välja nägi

    • Vaata pildi all on roosa värviga tekst, kui sellele vajutad, siis saadki sinna lingile, kus need asjad asuvad.

  2. Sa näed nendel piltidel nii relaxed ja enesekindel välja, väga kaunis! Sõbranna on ka ilus tüdruk!

    • Ma tunnen end alati rasedana nii ilusana, et endal hakkab ka imelik. Sellepärast ilmselt paistabki välja ka, et olen rahul ja õnnelik. Täname heade sõnade eest! :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.