Üks ilus fotosessioon looduses – kõhupildid

Käisin mõned päevad tagasi ühe imearmsa naisega pildistamas. Ta on muide umbes sama kaua fotograafiaga tegelenud, kui minagi. Aasta alguset, või nii. Aga no loomulikult on tema tase juba ammu kaugemal ja kõrgemal, kui mul ilmselt üldse lähiajal õnnestub saavutada.
Ja no ega ma pole tegelikult viimasel ajal väga kaamerat kätte saanudki (lubade tegemine, Annu, rasedus, aiamaa, loomad, kodu, laiskus jms vabandused).
Lightroomis on mul tegelikult päris mitu ”fotosessiooni” töötlemata, mida võiks teilegi näidata. Mõlemad veel täitsa lumisest ajast. :D
Ühesõnaga, ma pole isegi jõudnud neid netipõhiseid kursuseid (piinlikult) kaua lahti teha, et need lõpuni lugeda. Muud asjad on lihtsalt prioriteedid olnud… Peakski selle asja jälle kätte võtma, muidu läheb veel tuhin niimoodi üle.

Igatahes, näitan paari pilti teile ka ja kiidan Egle tublidust! Minusugusest trullast on ikka raske midagi normaalset välja võluda, aga tema sai sellega hakkama. Lisaks oli päev väga palav, me turnisime ja kepslesime palju ringi, mul oli seljataga pikk ja loksutav bussisõit, ma olin omale selga tõmmanud ebasobiva pluusi ja tegelikult ei oska ma mitte kunagi mitte kuidagi piltide jaoks ‘poseerida’, seega on mul enamus ajast mingi mega awkward poos ja nägu ees. :D

Fotograafi facebooki leiate SIIT ja tema fotoblogi SIIT! :)

DSC_0006-1

DSC_0018-3

DSC_0029-8

DSC_0044-12

DSC_0047-13

DSC_0131-27

DSC_0143-1-2

DSC_0147-32

DSC_0165-37

DSC_0169-38

DSC_0188-40

DSC_0195-42

DSC_0209-44

DSC_0216-47

DSC_0227-50

DSC_0230-52 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

23 thoughts on “Üks ilus fotosessioon looduses – kõhupildid

 1. Sa oled kuidagi nii kurva ja tülpinud näoga neil piltidel.. Veidi naeratust ja pildid oleks hoopis paremad, vähemalt minule jätavad need pildid kuidagi kurva mulje..

 2. tõesti väga kenad pildid, oled kaunis! mõlemad riided sobivad ka täiesti kenasti ju!

  • Ma valisin välja sellised, pildid kus too sinepikollane pluus normaalselt hoidis, aga paljudel piltidel jooksis üle rinna üks õmblus, mis eriti ilusasti ei jäänud. :D

 3. Kõige ilusam ja õnnestunum pilt on see, kus istud sillal ja vaatad kõrvale, omaette, profiilis. Sellel on kuidagi valgus ka väga hea :)

 4. Kaunis oled, ja pildid ka kenad. Naerata kah vahelduseks, sul on ju ometi armas naeratus :)

 5. Soovitus edaspidiseks, kui näiteks pärast beebi sündi tahate perepilte minna tegema vms, lase endale fotomeik teha, see annab pildile väga palju juurde, sest tavaline meik lihtsalt kaob piltidel ära ja jätab ka siukse kahvatu mulje (kuigi vb tegelikult ei olnud sa üldse kuigi kahvatu). Fotomeik on eriti oluline stuudiovalguses, aga tegelikult on vahe suur ka siis kui tehagi pildid õues. Ega ma seda ise ka ei uskunud enne kui järele proovisin :)
  Aga tore, et sul on ootusest meenutuseks pilte, ma esimese lapse ajal ei teinud ja pole ka nüüd mõelnud, aga kes teab, äkki ikka peaks ja pärast kahetsen, et jäid tegemata.

  • Ma olen jah siiani võimalikult odavalt üritanud läbi ajada, kuigi peaks just sellistesse mälestustesse investeerima. :D

  • Saan täitsa aru, mulle endale tundus see ka alguses kuidagi nii kahtlase kulutusena, aga siis mõtlesin, et fotograaf ise maksab juba päris “normaalselt”, aga kui ma seal pildi peal näen seinaga kergelt ühte sulanduv välja (ma olen hästi heleda nahaga), siis milleks kõik see vaev ja raha ning aja kulu piltidega. Kui fotomeik teha, siis niisama peeglisse vaadatuna tundub jube tugev krohvikiht, aga kuna kaamera “sööb” sellest umbes poole ära, siis pildil jääb tulemus igati kena :)
   Ja kui teha perepilte, siis tasub meikaril korraks mehe nägu ka üle tupsutada – muidu naine kõrval särab ja mees näost punane vms :D

  • Hahaha, mu mees enne järaks vist oma jala otsast, kui laseks end millegiga tupsutada. :D

  • See hirm puudri ees kipub meestel olema jah, aga see tuleb nii möödaminnes teha, kas või ise korraks tõmbad läikivamad kohad suure puudripintsliga üle :D

 6. Sa oled kaunis ja armas. Tõesti kena naine :) Mina isegi ei meigiks sind hullupoora ära, kuna oled ka loomulikult ilus.
  Kyll aga viibutaks sõrme fotograafile, kes pildistab niimoodi varju näos. :( Kogu su ilu on sellega kaduma läinud, et fotograaf ei oska nurki õigesti sättida.

  • Oi aitäh! :)
   Ära nüüd nii karm ka ole. Ehk oligi see ta eesmärk selle pildi puhul vms.

  • Ma ausõna ei tahtnud ja ei taha kedagi koledamaks pildistada. Nagu postituses ka kirjas, siis näete isegi, et olen alles napid viis kuud fotograafiaga tegelenud ja alles õpin seda asja. Ego on mul suur, seega ei arva, et kõige hullemini välja tuleks, aga arenemisruumi on veel oioi kui palju. :D

  • Ära üldse võta südamesse, mulle väga meeldivad su pildid ja nagu näha, siis ka paljudele teistele. :)

 7. Minu meelest väga tore jäädvustus! Meeldib teine pilt (kollase pluusiga) ja silla peal tehtud piltidest esimene! Need must-valged riided on väga kenad su seljas ja istuvad hästi! :)
  Järgmiseks pildistamiseks (vist oli Ailiga?) soovitan sul rohkem naeratada :) just selleks, et pildid oleksid erinevate emotsioonidega sest praegu on näoilme kõik kuidagi sinna ühte auku :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.