Vallaline vallatu vaal

Ma olen siin nende kuude jooksul ikka mõne kirjakese saanud, et kas ma hakkan uuesti blogima ja kuidas meil siis ikkagi tegelikult läheb jne. Väga armas, et te mind ei unusta ja huvi tunnete, aga ma ei oska mitte kellelegi mitte midagi lubada. Ma elan sõna otseses mõttes päev korraga ja igal õhtul voodisse heites viskan endale mõttes patsu ”jess, elasid veel ühe päeva üle”.

Ma tahaks ausalt kõik siia laiali laotada ja end lihtsalt tühjaks laadida, aga ma ei saa. Saan vaid öelda, et on halvemaid päevi, on paremaid päevi ja on päevi (nädalaid-kuid) kus ma ei suutnud kellegagi rääkida ja ausalt öeldes sinna voodisse jõudmine, et endale mõttes see pats lüüa, oli pigem väljakutse. Ainus asi mis mind edasi sunnib, on teadmine, et mitte keegi ei armasta mu lapsi mitte kunagi nii palju kui mina.

you-can-do-it-if-you-do-it-meme - Live Your Message

Salongis olen nüüd end päris hästi sisse seadnud. Mõned nipet näpet iluasjad on puudu, tahaks veel hubasemaks oma nurgakest saada. Kirsi Ilustuudio instagramis jagan ikka vahepeal töid ja tegemisi. Klientuur vaikselt kasvab, varsti ehk saab asjast veel asjagi ja ma tõesti ei pea Maximasse koristajaks minema, juhhuu!

Aga mis kõige tähtsam, mulle tõesti väga meeldib seal. Mulle meeldivad mu kliendid, mulle meeldib mu töö, mulle meeldivad mu kolleegid ja see õhkkond salongis ning ma arrrrrmastan klientide reaktsiooni, kui nad peale protseduuri esimest korda peeglisse vaatavad ja nende nägudest on näha, et neile tulemus meeldib.

Alguses mõni siin ütles, et psõhh, mis tehnik sa ka oled, kui sadat erinevat asja pakud, ei suuda sa mitte üheski tõeliselt hea olla. Ma ei tea kuidas mul läheb, aga ma plaanin endast kõik anda, et tõestada vastupidist. Mulle just niii väga meeldib, et mul on palju erinevaid asju. Hommikul teed ripsmeid, lõunal deppi, õhtul lamineerid, vahepeale mõned näohoolitsused ja kulmud – ideaalneee! Kui ma vaid ühte teenust pakuksin, viskaks see mul üsna ruttu kopa ette. Ma armastan seda, et mul on vaheldust.

Ma muudkui vahin neid koolitajaid, et kelle juurde küll järgmisena end täiendama minna, aga tagasiside koolitajate kohta – see on nagu mingi salastatud info! Võiks olla mingi kontrollitud, aga anonüümne keskkond kus kõik koolitajad on koos ja õpilased saavad jätta ausa tagasiside, kartmata koolitaja vihavaenu. Ma ei saa küll öelda nüüd tegelikult tagantjärele, et mõni mu koolitus oleks olnud maha visatud raha, sest teadmiste kohapealt on kõik olnud väga heal tasemel, aga mõnel on suhtumine küll selline olnud, et anna jumal kannatust. Sa teed seda asja esimest korda elus ja siis sulle lennatakse, peale ”mismõttes sa ei tea, me ju rääkisime sellest!” kui midagi küsida julged… no ei kannata.

Ühesõnaga, kui keegi tahab minuga kasvõi privaatselt jagada oma iluvaldkonna koolitajate kogemusi, siis oleksin väga tänulik igasuguse info eest.

*pealkiri oli catfish, sorri not sorri, deitimas ei käi, vallatu ei ole, suren üksinda, mehed on mõttetud.

Gotcha Ya GIFs | Tenor

Comments

comments

1 thought on “Vallaline vallatu vaal

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.