Annemaia sünnipäev ja Mallu side business

Issand. Läksin just Mallu lehele, et uudistada, ega ta veel sünnilugu üles pole pannud ja koperdasin veidra reklaami otsa. ”Pakume abordi teenust” lugesin mina sealt välja, tegelikult seisab seal muidugi midagi hoooooopis muud. Vot mida kõike ei või teha paar ööd magamatust. :D

untitled

Selleks ajaks, kui mina teada sain, et Mallu sünnitab, oli Lemps juba sündinud. Ja paratamatult tuli mul veidi nostalgia peale. Täpselt kaks aastat tagasi olin ma ise ju täpselt samas seisus. Või noh… Teoreetiliselt. Vaatasin veidi Mallu fb’s neid laive ja ohkasin, et KUI rämedalt erinevad ikka naised ja nende kehad on. Kui mul olid valud iga nelja minuti tagant, olin mina juba sellistes valudes, et mingist rääkimisest ja veel vähem naermisest oli asi kaugel. Joeliga olid mul sellised valud juba siis, kui ma hommikul haiglasse minema hakkasin (poiss sündis vastu ööd, 10 paiku). Ja no selleks ajaks, kui Mallul juba Lemps käes oli (veidi enne 19), piinlesin mina veel null avatusega edasi (või siis Joeli sünnitades 3 sentimeetriga). :D
Ma ikka mõtlen, et miks minu keha mulle nii teeb. Okei, esimesel korral oli laps valesti – andestame. Aga teisel korral? Proovisin ju minagi mega chill olla ja lõdvestuda ja hingasin nii, et süda läheb pahaks, aga kasu oli sellest küll täpselt ziiiro. Aga ehk olin ma tõesti natukene rohkem pinges, kui ma endale tunnistasin. Kartsin ju uut keisrit ja kui avatus kohe suure hooga tekkima ei hakanud, hakkasin ikka veidi muretsema… Aga noh, mis sest enam. Lihtsalt huvitav, et kuidas mõni sünnitab 48 h ja teine 2 h. :D

Igatahes, Annu sai täna kaks!
Hommikul ajasime ta sünnipäevalauluga üles, seejärel puhus ta küünlad ära ja avas kingitused, ning siis suundusime kööki kooki sööma. Kingituseks sai ta hüppeloom, teeserviis, hunniku puslesi, patsikad, Peppa tass, väiksed taluloomad, lisaks sai ta eelnevalt juba uue turvatooli (cybex pallas m-fix) ja mu sõbrannalt masha pusleraamatu.
Terve tänase päeva oleme neljakesi koos olnud ja lihtsalt mõnulenud. Hommikul tegime salatit (ja veesõda, mis pole veel tegelikult läbi – enne tuleb ühele mehele kättemaks korraldada). Praegu sünnipäevalaps ja tema väike veli veel magavad, aga kui nad ärkavad, siis ilmselt lähme trotsime ilma ja teeme õues ühe tiiru.

Mõnus on oma perega luua just sellised traditsioonid, nagu me ise tahame… Millised on teie pere sünnipäeva traditsioonid, eriti just lastega? 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

6 thoughts on “Annemaia sünnipäev ja Mallu side business

  • Me pole vähemalt ainsad, seda pidid suht kõik sealt esialgu välja lugema. :D
   Täname!

 1. See kui kaua keegi sünnitab on puhtal seotud sellega, kui palju kellelgi organismis teatud laadi hormooni on, mis annan kehale tõuke avatuse tegemiseks. Kusjuures on sünnitushaiglaid kus seda hormooni süstitakse juurde kui on näha et avatust ei tule kuidagi, et keha saaks tööd teha.
  Palju palju õnne pisikesele preilile!

 2. Hilinenud õnnesoovid sünnipäevalapsele! :)

  Kas teed kingitustest eraldi postituse ka? (tahaks neid väikeseid taluloomi näha).

  See on jah kummaline, kui erinevalt inimeste kehad toimivad. Üks saab paari tunniga hakkama ja teisel läheb mitu päeva. Mõtlen ikka siiani aeg-ajal, kuidas palatikaaslasel kestis kolmas sünnitus kokku kaks tundi, laps oli 4,5 kg ja tal ei olnud ühtegi õmblust. Ise vaevlesin pea 35 tundi ja õmbluseid sain ka mitmesse kohta. Ebaaus, ma ütlen.
  Aga noh, õnneks valu ununeb ja eluaegset traumat ma sellest ei saanud :D

  • Täname!
   Eraldi postitust kingitustest vast ei tee, sest ta ei saanud midagi nii erilist. Kui siis võin sellest turvatoolist natukene rääkida, kui kedagi huvitama peaks. Kuigi ka sellest leiab internetist infot küll ja veel. Aga neid loomi võin vast ikka näidata kuskil postituses. :)
   On tõesti ebaaus! :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.