Arendavad mänguasjad

Annu sai täna jälle suure kastitäie mänguasju, millest jätkub tal rõõmu ilmselt kauaks-kauaks! Nimelt saatis lelunurk.ee Annule kingituse.

Pakis peitis end veepliiatsiga värvitav värviraamat (link!).

20160701-DSC_0087

Selle põhimõte on siis selles, et laps saab värvida, aga kui juhtub, et ta otsustab ka kõike muud kaunistada, ei juhtu sellest midagi. Nimelt käib sinna pliiatsi sisse vesi ja kui pliiatsiga pabril kunsti teha, värvub see siis vastavat värvi. Ja kui pilt ära kuivab, kuivab ka paber jälle puhtaks, ning laps saab sama pilti uuesti värvima asuda.
Praegu pole me veel seda katsetada jõudnud, aga ma olen kindel, et talle meeldib, sest sodimises on ta mul ju meister. Vaadake kasvõi allpool seda pilti – väike Picasso sodist laualt tuuri pandud pastakaga KOGU diivani ära! :D

20160623-DSC_0110

Siis oli pakis veel üks tavaline nupupusle (link!). Annu jumaldab hetkel selliseid puslesid.

20160701-DSC_0086

Lisaks tavalisele nupukale, oli pakis ka häälega nupupusle (link!). Kui klots oma õigele kohale panna, siis teeb see vastava looma häält. Väga asjalik, laps õpib mitut asja korraga – looma välimust ja seda mis häält ta teeb, ning lisaks arendab see ka motoorikat.

20160701-DSC_0085

Siis oli pakis veel üks beebipusle (link!), mis ilmselt jääb Joeli esimeseks pusleks, sest Annule on see liiga titekas juba.

20160701-DSC_0081

Ja lõpetuseks minu ja Annu kõige lemmikum kingitus – lõigatavad toidud (link!)
Sellega mässas Annu ikka päris jupp aega. Ma ei saanud teda isegi sööma. Oli ju vaja leiba tükeldada ja õunu poolitada. :D

Teie jaoks kehtib lelunurk.ee e-poes pusledele ja meisterdamiskaupadele kuni 17.juulini -10% soodustus, ja kui end seal lehel ka registreerite, siis saate -15%. Sisestage vaid ostu vormistamisel võlusõna ‘Lipsuke’. :)Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

11 thoughts on “Arendavad mänguasjad

 1. Hmm, kas mulle ainult tundub nii, aga Sa oledki hakanud postituste juures olevaid pilte väikeste kirjeldustega täiendama? Juba mitmes postituses olen seda tähele pannud… Kui jah, siis au ja kiitus Sulle! ;)

  • On-on. Annu on neist julmalt vaimustuses. Lisaks on need ka puust, mitte plastmassist. :D

 2. Oi kui vahvad patsikesed! :)

  Olen lelunurgast tellinud ja teenindus oli nii sõbralik ning äärmiselt kiire. Jäin igati rahule. Peakski vist uue tellimuse tegema :) Värviraamat ja lõigatavad toiduained tunduva põnevad.
  Häälega pusle on ka igati hea. Enda lapsele “õnnestus” osta selline, kus hääl tuleb, kui nupp ära võtta. Arvasin, et teeb häält tagasi pannes, aga üllatus-üllatus! Nüüd on laps rohkem huvitatud tükkide ära võtmisest, kui tagasi panemisest.

  • Jaaa teenindus on tõesti megakiire. Ühel päeval pandi pakk posti ja järgmisel hommikul olid asjad mul juba käes. :)

 3. Teist korda juba saan su blogist eriti mõnusa poe kohta infot. Ma ostan Marile pidevalt neid värviraamatuid, aga 8.50-10 euriga, nii odavalt polegi kuskil näinud. Tellisin kohe kolm tükki + selle häälepusle ka. Muuseas Maril oli selline pusle kunagi, aga Lotte sõi selle kutsikana ära :D

  Tänan sind hüva soovituse eest! Ma säästsin oma tellimuselt lausa 8 eurtsi!

 4. Annu on nende patsikestega nii nunnu! Viimasel pildil olev naeratus on ka väga armas :)

  • On jaaaa. Jumal tänatud, et ta nüüd lõpuks on nõus patsikesi peas ka hoidma! Ma mõtlesin, et see päev ei tulegi. :D

 5. Pingback: Miks lapsed ei tule koos kasutusjuhendiga? | Lipsuke

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.