Beebistaff Beebicenterist ja Babylandist ja wishlist .

Kuna keegi küsis siin hiljuti kust ja mida ma titele tellinud veel olen, mõtlesin, et näitan siis teile ka. Ega ma eriti polegi midagi ostnud, aga Beebi.ee’st ja Beebicenter.ee’st tellisin küll hiljuti staffi, ning tahan nüüd teilegi näidata mis ma head kokku krabasin.

Beebicenterist tellisin Carriwelli kõhtu toetava vöö (Link), Teutonia Polar Bear kätesoojendusmuhvi talvisteks ilmadeks (Link) ja Belly Casting kiti (Link). Selle Belly casting kiti sain mina veel hetkel viimase, aga ilmselt tuleb neid peagi juurde kah. Päris lahe moodus oma kõtu talletamiseks ju? :)
Ja seda kätesoojendusmuhvi kinnisideed olen hoidnud juba ajast kui Andra sellest oma blogis kunagi ammuammu rääkis. Nii mugav ju talvel korraks titega tegeleda, ilma, et peaks neid kindaid edasi tagasi solgutama.

Babylandist krabasin aga pruunikas/beeži 6-osalise jänkudega voodipesukomplekti (360 kraadise voodipehmendusega)(Link), beebi toetusrullid (Link) ja kardinapuu (Link).
Voodipesukomplekti kuulub tekk, padi, tekikott, padjapüür, pehmendused ja baldahhiin. Baldahhiin on järjekordne kinnisidee mul, no on ju armas? :D

Babylandi pakk tuli megakiirelt, mitte ükski pakk pole mitte kunagi nii kiiresti tulnud. Ühel hommikul maksin ära ja järgmisel hommikul oli mul pakk juba käes, 24 tunniga teisele poole Eestit. Impressive.

Tahaks wishlisti ka teha, aga see veniks ilmselt kilomeetri pikkuseks. 99% nendest asjadest pole üldse vajalikud aga nii tahaks ju. :D

Tipa-tapas on megapalju asju mida ma peagi kavatsen tellida. tegelustekk, baikatekk, armas pikkuse mõõdupuu, paksem tekk vankrisse, paljud kõrinaid ja närimisrõngaid on ka seal hea hinnaga, sünnitusjärgseks ajaks pidi hea olema ümber kõhu mässida midagi, mis kõike kokku aitaks suruda, näiteks see bandaaz. Lisaks on seal sellist pudi-padi mis mul veel puudu on, näiteks vannitermomeeter ja vann. Igaks juhuks silikonist rõngaslutt ja nibukaitsmed, sest kunagi ei tea millal mul neid täpselt vaja võiks minna. Ma tean, et selliseid asju ei osteta tavaliselt kohe ette, et äkki polegi üldse vaja, aga kuna ma elan sellises kohas kus kunagi ei saa kindel olla, et minu soovitud asi just tol hetkel poest saada on, siis pigem karta kui kahetseda. Issand see kõlab nagu nõukaaeg siin, aga noh mis ma teha saan – väikese koha ilu ja valu. :D

Lisaks on meil veel täielikust valmisolekust puudu suur kummut, kuhu tite riided ja mähkmed toppida, riidest korduvkasutatavad mähkmed – need tellin varsti ära, apteegikraam – need ostan ilmselt enne tähtaega. Tõenäoliselt ostan ära ka Rhinomeri ninapumba, see on igal pool kõige rohkem kiidetud. Lambanaha peaks vist ka vankrisse muretsema. Rinnapumba pean ka kuskilt vist välja võluma, pumpamine pidi piimavaru suurendama. Ugh, ma tegelikult üldse kardan seda rinnaga toitmise asja. Äkki ei jätku piima, äkki ma ei saa hakkama, äkki ei tahagi laps rinda või ei hakka lihtsalt õigesti võtma? Aga ega ma alla ka ei kavatse anda, kui on tahtmist ikka sellega jamada siis peab hakkama saama. Ja minu suur eesmärk, 6 kuud ainult rinnapiimaga last toita, on ka ikka silme ees.

Ah, mis ma ikka heietan siin sellest pudipadist, kedagi see nkn ei koti, peale minu. :D

Comments

comments

8 thoughts on “Beebistaff Beebicenterist ja Babylandist ja wishlist .

 1. Mina ostsin ka väga suure hurraaga igasugust tavaari kokku, aga kui ma nüüd täitsa ausalt ütlen, siis noh..oleks võinud palju olemata olla. Kasvõi seesamune vannitermomeeter, sa saad küünarnukiga ka väga hästi aru kas see temperatuur sobib või ei. Aga ega see muidugi hingehinda ei maksa,lihtsalt selline asi mis lõpuks vedelema jääb.

  Rhinomeri pumbaga on hea tatti tõmmata küll, aga siinkohal hoiatan ka ära, et valdavalt suur osa lapsi, seda just eriti rahumeelselt teha ei lase. Ma kasutan praegu Eileeni jaoks siiski tavalist pumpa ( leidsin mingi sellise kus see pumbaots on ikka korralikult pisikene ja mahub ninasõõrmesse), sest seda rhinomeri ta lammutab aina tükkideks ja siis on üks või teine asi kadunud ja sada häda :D

  Mis puutub imetamisesse, siis ära ette küll midagi karda. Küll selgub kõik käigupealt ja kuna mulle see kuidagi südamelähedane teema, siis kui midagi küsida tahad või nõu, siis ma olen olemas :)

  • Ma tean jah, et väga paljud asjad võib ostmata jätta aga ikka nagu tahaks, et äkki..vasikavaimustus vist. :D
   Aaw, aitäh, ja sa tead, et mina olen ka alati olemas, kui rääkida tahad. Eks ma võtan seda arvesse,et saan sinult nõu küsida. :)

  • Selle vannitermomeeter.. inimesi on erinevaid. Käisin täna just esmaabi koolitusel, kus näidati väga hirmsat pilti viie PÄEVASEST imikust, kes oli saanud jubeda põletuse liig kuumast vanniveest, mida ema oli normaalseks pidanud. Kuigi mul last ei ole arvan, et selliste asjade puhul tasuks vähemalt paar esimest korda ikka kraadida, et saada see tunnetus sisse, kasvõi laenata termomeetrit. Tundub lihtlabane ja “mina ju nii loll ei oleks” aga ega too ema ka ei mõelnud, et ta lapsele midagi halba teeb. (Või siis ärge pange mind tähele, olen lihtsalt esmaabi koolitusest ära hirmutatud… :D)

  • See oleneb ka väga kuidas sa seda vett katsud. Käe nahk ongi tugevam (talub rohkem kuumust ja ei saa aru, et kuum) ja küünarnuki nahk õrnem. Ning kui ainult korraks käe sisse torkad, ei imesta. Sealt ka see erinevus. Ma tahan ka ikka igaks 10 juhuks selle termomeetri muretseda…

 2. See kärumuhv ülihea ost ikka..või noh mul olid kärukindad tglt,millega väga rahule talvel jäin..tõesti mõnus korra käed välja tõmmata ja lapsel tekki või miskit sättida ja siis käed sooja tagasi.

 3. Ei soovitaks riidest mähkmeid suuremas koguses tellida enne, kui laps sündinud on. Lapsed on oma kehakujult niivõrd palju erinevad, et mis sobib ühele see ei sobi teisele ja mingit kindla peale minevat universaali kahjuks ei ole. Enamus one-size mähkmeid ka tegelikult päris vastsündinule ei sobi ja on kasutatavad alates kuuendast elukuust, seega suurema ostuga aega on.

  • Sel kuulutusel ongi lihtsalt roosa pilt esimene, mina seda muuta ei saa. :D
   Me ei tea kumb on, 22.mai loodetavasti saame teada. Aga ma nii kardan, et ta meile vingerpussi mängib ja jalad risti lükkab. :D

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.