Esimesed Sammud

20161211-dsc_0069Esimesedsammud.ee saatis meile jälle pakikese ja esimene asi mida ma teile täna näitan, on need vahvad raamitud plakatid. Erinevate kujundusvõimalustega saab tutvuda siin (link). Mina valisin loomulikult pildiga variandi, sest see tundus kõige vingem. Plakatitele valisin pildid, kus mõlemad mu põrnikad on loetud hetked enne sünnitusmajast lahkumist, oma kojuviimiskomplektides. Just eile vaatasin neid riideid ja mõtlesin sellele ajale. Mõnes mõttes oleks see nagu eile olnud. Või äärmisel juhul eelmisel kuul. Aga samas tundub nagu nad oleksid juba terve igaviku meiega olnud. Ma nagu ei mäletagi enam ennast ilma lasteta… Oeh, mu armsad konnakesed! Minu arust on need plakatid nii ilusad mälestused, mida riiulile panna. :)

Lisaks plakatitele on minu arvates imearmas mälestus ka käe- ja jalajäljed. Kui Annu oli 15 päevane, tegin tema jäljekesed roosa värviga ühele raamile. Praegu on neid nii imelik vaadata, sest kuidas on võimalik, et see marakratt, kes eelmisel nädalal kolm liitrit piima köögipõrandale valas, üldse kunagi nii tilluke oli? Igatahes, käe- ja jalajälgede tegemise komplekt on ka esimeste sammude e-poes täitsa olemas, näete siin (link)!

Ja kui siin juba soovitamiseks läks, siis vaatasin seal lehel veel ringi, et mida vahvat juurde tulnud on. Silma jäi näiteks see vahva öökullike (link), kes mängib mahedat muusikat ja teeb öökullile omaseid häälitsusi, ning lisaks veel täidab öölambi kohustusi. Sellist on ka roosas toonis saada (link). Nii nunnud ju!

Lisaks veel silmasin sellist naturaalsest kummist tehtud närimislelu (link), kuigi tegelikult meeldib mulle vist see pardi kujuline rohkem (link), sest mulle tundub, et seda oleks lapsel mõnusam käes hoida. Ja kui ma siin juba looduslikest asjadest räägin, siis ma ei saa ju soovitamata jätta ka neid orgaanilisi nahahooldustooteid (link), mida minu põnnid pea igapäevaselt kasutavad. Ning nüüd on esimeste sammude e-poes saada ka korduvkasutatavad toidutuubid (link). Neist räägin ma lähitulevikus pikemalt, sest need on lihtsalt nii-ii vägevad,et väärivad lausa omaette postitust! Go green!

Keegi küsis minult eelmisel nädalal facebookis, et kas ma tean kust võiks lapsele saada jõuluteemalisi riideid. Siis ma ei teadnud, aga nüüd nägin, et ka selliseid asju on siin saada. Näiteks need päkapiku kostüümid (link). Imearmsad. :)

Aga mul on ka teile hea uudis. Kuni 16.detsembrini kehtib teile -15% sooduskood, kui sisestate ostu vormistamisel sooduskoodi kohale ”lipsuke”. :) 

Et mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.