Kaltsupost: Romwe – no mida riideid

Sain romwe paki kätte ja… Khmkhmhk. Ütleme nii, et ma enne sööks oma mütsi ära, kui maksaks nende esete eest sellist hinda, nagu sel lehel tahetud on. Isegi sooduka hind pole seda väärt!

Näiteks SEE JAKK. Ma ei tea mida ma ometi mõtlesi, kui ma selle valisin? Ma vist olen pime. Pakki avades, oli mul meeles, et sel jakil on nööbid. Sellist nööpidega varianti olen ma juba miljon aastat taga otsinud… Alguses mõtlesin, et ehk saadeti vale asi. Aga kodulehelt kontrollides, selgus, et ma ise olin vea teinud ja kiiruga valides vale asja neile linkinud.
Aga vahet pole. Ehk, kui veel kaalust alla saan, sobib paremini? Hetkel on see veel kitsas ja ei istu seljas nii ilusti, kui võiks. Iseenesest, kvaliteet on hea. Selle kohta ei saa nagu midagi öelda, aga jamh. See lihtsalt ei sobi mulle.
Sorri amigod, ma ei viitsinud seda ürpi nii hilja öösel enam triikima hakata…
Saab seda SIIT LINGILT!

SEE KLEIT on täitsa ilus ja mulle meeldib ka see, kuidas ta mul (rinnast allapoole) seljas istub. AGA, ma ei tea millise naise järgi see lõige küll tehtud on? Või pole see inimene lihtsalt naist lähemalt näinud, kui viissada meetrit? See hilp vajab küll niiti ja nõela, sest muidu ma näeksin välja nagu punaste laternate tänava prostituut. Tiss lippab kahte lehte. Ma mõtlesin tükk aega kuidas sellest niimoodi pilti saada, et ma oma piimapaake tervele blogimaastikule ei eksponeeriks.
Kvaliteedi kohta veel nii palju, et see paistab läbi nagu mu köögikardinad… Ja nööbid, mis on varrukate küljes, on küll ära kukkumise nägu. Vajavad needki vist paari tugevdavat pistet.
Saab seda SIIT LINGILT.

Comments

comments

9 thoughts on “Kaltsupost: Romwe – no mida riideid

  1. Salliga oleks jakk väga kena minuarust ja sobiks sulle ka praegu väga hästi !! :)

    • See väike lõhik seal all ei ole minuarust inetu, natuke teed ennast maha ikka või näed ikka väga teise pilguga, igati kena inimene ju, aga eks ikka on kõigil miskit, mis häirib, aga teised seda ei näe :) Sul on kena kehakuju ka, on nagu pihta, ei ole nagu ümmargune kõrvits ja sellised jakid ja mantlid on (Y), sobivad :)

  2. Minu meelest pole ka jakil otseselt midagi viga. Lihtsalt kammi juuksed korralikult ära ja pane mingid ümber teksad + ära ole paljajalu. :D

  3. Ma tellisin sama kleidi endale ja nõelusingi dekoltee juurest veidi koomale. Kuigi mul ei olnud otseselt seal midagi välja kukkumas :D Lihtsalt jäi pigem kottis muidu. Ja sa vist minust lühem ka, ehket sul on see kena pikkusega, mul on mingi “vanaemapikkus” kleidil.

    • Ma olen jah mõnus mugul, seega on Hiinakad vähemalt pikkusest (loodetavasti) parajad. :D

  4. Hetkel tundub, et jakk vajab triikimist(nagu ka ise mainisid) natsa kohendamist õlgadelt (hetkel pigem kiiruga selga visatud) ja oleks väga ilus. Kui tahad nööpe, siis pane ise mantli haagid, neid igasuguste huvitavate kaunistustega ka. Saadaval siis kanga poodides nt. Kangadzungel on esimeme mis pähe hüppab.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.