Korralik südar enne ööund

Mulle tuli hommikul SMS, et postkontoris on mulle mingi saadetis, aga selle saab vaid ID-kaardi alusel kätte. Alguses ei arvanud ma sellest suurt midagi, aga siis rääkisin sõbrannale ka, et nii veider, sest varem pole ühegi saadetisega sellist märget juures olnud. Ta siis nagu muuseas ütles, et ”ah, kohtukutseid jms saadetakse ju ka nii”. ?
 
Pole vist vaja öeldagi, et mul tõmbas sees ikka pääääääris õõnsaks. Hakkasin siis detektiivi mängima, et teada saada mis pakk see selline on. Esimesena suundusin omniva lehele, et näha kust pakk teele pandud on – ei midagi, seda pole süsteemis!
Läksin veel rohkem närvi, mõtlesin juba, et mis jama see nüüd mulle kaela sadanud on. Äkki olen millestki bloginud, mis kellelegi ei meeldi? Äkki see tšikk, kes mind jänkupoja ja selle tavaariga üle lasi, andis mu menti, sest ma talle raha tagasi ei maksnud? Äkki on koerad midagi külapeal teinud? Äkki ma sain suvel Lätis trahvi vms? MIS ASI SEE ON!!!!
 
Lõpuks mõtlesin, et kammin oma Ebay ja Aliexpressi ka igaks juhuks läbi, sest äkki ma olen midagi välismaalt tellinud ja selle ära unustanud. Lootus sureb ju viimasena! Ja mida ma Aliexpressi ajaloost leidsin, joppakolla… ma olen augusti kuus tellinud Joelile TRUSSIKUD ja need nüüd jõudsid siis kohale. Täiesti pekkis, mul süda siiamaani taob sees nagu võidusõidu hobusel.
Kuradi…trussikud!

Comments

comments

8 thoughts on “Korralik südar enne ööund

  1. Kummaline jah. Mul endalgi tuli paki teade ja kirjas samamoodi et dokumendi alusel. Eelmine pakk mis eelmisel päeval tuli, selles smsis polnud küll seda märget juures. Ju siis on pettuseid vms olnud või ma ei tea. Sest minu pakk oli ka, wishist telefoni kaas?

    • Ehk panevad selle märgi siis saatjad ise juurde, et niisama saajale asja kätte ei antaks. :D

  2. Minu viimastel pakkidel on ka sama märge olnud. Ma arvan, et neil lihtsalt mingi süsteemiuuendus ja nüüd lisandub teatisele see märge :)

  3. Tähitud kirjad saab ainult ID-kaardiga ja ise kätte. Tavalise posti saab ka keegi teine sinu ID-kaardiga. Äkki sellest vahe?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.