Omniva – annad äkki mu paki mulle tagasi?

Mäletate, kui ma siin mõni aeg tagasi end maa põhja kirusin, sest olin tellinud välismaalt paki ja nüüd nad tahavad mult pappi saada jne?
No igatahes. Tollist sain kinnituse, et minu saadetud paberimajandus on OK, ja nad saadavad nüüd mu paki mulle ja siis selgub, kui suur see summa on mis ma maksma pean. No, tore, las saadavad siis. Oma viga, et mu pea nagu ussitanud hiinakapsas on ja ei osanud sellisele asjale mõelda eksole.
Aga oleks siis pakki mille eest midagi maksta. Ootasin 3-4 päeva ja, kui mulle endiselt postkasti pakiteadetist ei tulnud, otsustasin paki numbri sinna paki teekonna jälgimiseks mõeldud huinamuinasse trükkida. Ja oh üllatust. Minu pakk on Pärnu postkontoris, ja seda juba 2.juulist saadik. Mida ta seal Pärnus teeb, või keda ta seal ootab, jääb mulle ikka veel arusaamatuks, sest mina ei ela isegi mitte Pärnu lähedal. Pigem nagu mingi 250 km eemal…
Üritasin siis helistada sinna ja küsida, et kas nad ootavad seal jõule, et pakki õigele poole edasi ei saada, või milles see probleem nagu on, aga no jumal. Oleks siis keegi vastugi võtnud mu kõne. Ma ootasin mingi 20-25 minutit ja kuulasin seda laulukest, ning iga 30 sekundi järel ütles üks ülimalt vastiku häälega meesterahvas ”kõik omniva töötajad on hetkel hõivatud, palun oodake”, ning lasi laulu edasi ja siis jälle ja jälle ja jälle. Ma jõudsin selle ajaga pool korterit ära koristada, pesu pesema panna, facebookis istuda, koeraga matsu mängida ja umbes nelisada korda närvi minna, et NO KAUA VÕIB?! :D Ning siis andis mu telefon otsad ja lülitas end välja. NAISS. Isegi tal sai villand. No ja ütleme ausalt, et uuesti järjekorra lõpust alustada oli mu väikseim soov. Seega otsustasin hoopis kirja saata. Millele muidugi keegi SIIAMAANI vastanud ei ole. Nüüdseks olen juba isegi 2 kirja saatnud ja ikka mitte midagi.
Ma ei tea kas ma olen kannatamatu ja ootan ühelt suur firmalt liiga palju, aga kas selline asi ongi nagu ok või? Et saadame aga kõik pakid valedesse postkontoritesse, siis kirjadele ei vasta, kõnedele ei vasta ja loodame, et inimene sõidab ise miljon kilomeetrit, et oma närunesed titemähkmed kätte saada? :D
No vähemalt ei ole mu pakki kellegile võõrale veel väljastatud ja ta ootab seal Pärnus ikka veel Preili Lipsukest aga ikkagi. Mina ei sõida ju selle pärast Pärnusse ja mille eest ma siis seda postitasu jne jama maksan, kui pean ise oma asju mööda ilma taga ajama? :D
Tuttav, kes töötab ka selles imelises asutuses, ütles, et see ikka väga veider, et valesse kohta läinud pakki nii kaua enda käes hoitakse. Et tavaliselt, kui pakk läheb nt Rakvere asemel hoopis Tartusse, siis saadetakse see juba järgmisel päeval uuesti edasi, mitte ei jäeta sinna tibupoegi hauduma.


Mega random Katy Perry.

Kusjuures, see kiri mis mulle saadeti (et mu pakk on tollis ja hakaku ma aga tõestama neile, et ma tegelikult ikka ei ürita mähkmete sees narkotsi smuugeldada) saadeti ka mu ema juurde. Nagu wtf. Peal on suurelt ja selgelt minu aadress ja siis nad saadavad selle ikkagi mu eelmisesse elukohta? Mina sain selle kirja KOOPIA ainult selle pärast kätte, et tuttav sai sel kirjal töö juures sabast kinni ja saatis ta siis õigele poole teele uuesti. Jumal seda teab mitu kirja mul niimoodi maale saadetud on, ja mis kõik kaduma on läinud… Äkki ma olen lotoga miljoni võitnud (või isegi mitu?), ja ma ei teagi sellest, sest see kiri saadeti kohta KUS MA ENAM EI ELA.
No saaks aru, et mu sissekirjutus oleks seal aga ei ole ju. Kogu täiega olen praeguses elukohas ja ikka võlutakse kuskilt mingi X aadressid välja ja …. ugh. Ma ei viitsi enam. :D

Tahaks nagu enne reedet asjad jonksu saada, sest ma sõidan nüüd südamerahuga maale emme juurde mustsõstraid õgima, ja ei viitsiks küll nagu mingi kadunud pakikesega jurada.

Eeeeee, et nagu mida ma nüüd tegema pean? Kas keegi elab Pärnus ja tahab minu eest küsima minna, et MIDA KURADIT?! :D
Või olen mina peast natuke lihtne, ja ei saa aru asjast mis teisele inimesele on ilmselge?

Comments

comments

4 thoughts on “Omniva – annad äkki mu paki mulle tagasi?

 1. Omnivaga on viimasel ajal tõesti tore tegeleda. Ka mina kirjutasin neile hiljuti ühe paki asjus, mida ootasin. Kirjale ei vastatud, aga paki sain õnneks kätte.

  Loodan, et Sina ka lõpuks oma paki Pärnust kätte saad (:

 2. Gaaashh!
  See teema keeras mind eile nii üles, et ma keset Õllesummeri kontserti hakkasin siia romaani kirjutama kommentaariks. Well kõige lõpuks suutis mu telefon kogu selle teksti ära kustutada. Loodan et sa ei pahanda, otsustasin sellest lõpuks hoopis blogipostituse vorpida (http://lihtsaltmelon.wordpress.com/2014/07/11/omniva-also-known-as-absurd/).

  Tahaks üldse teada paljudel veel praeguse Omnivaga jamasid on, tundub et seal on praegu kõik üks suur segasumma suvila.

 3. Kui järgmine kord helistad/kirjutad (tundub, et helistamislootus on suurem), ütle, et elukoht on muutunud, neil on mingi teema sellega ka. Kunagi töötasin seal, päris täpselt neid asju ei tea, aga kui käisin klienditeeninduskeskuses nö töövarjuks huvi pärast, siis seal ka ühe kliendiga just räägiti, et tal on aadress muutunud ja mingi jama oli. Täiesti ebaloogiline süsteem on seal :D
  Ja soovitan sul helistada sinna Pärnu postkontorisse, mitte kliendiinfosse, viimane on terve Eesti peale ja nähtavasti on kõigil mingid jamad. Suhtle postkontoriga otse, siis on vast lihtsam.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.