Viibrik – seadeldis mis annab su vaagnapõhjalihastele elektrit

Suvel kirjutas mulle Fifi butiik ja pakkus koostöö võimalust. Mõtlesin alguses sellega nõustuda ja valida vaagnapõhjalihaste treenimisvahendi, nimega Viibrik. Siis aga mõtlesin ümber, sest kuidas mina, va pereblogija, hakkan reklaami tegema mõnele erootika kaupu müüvale poele. Mulle tundus see kuidagi imelik, kohatu isegi. Seega ütlesin neile ära.

Aga sügisel, peale seda kui olin kirjutanud tupekuulidest ja menstruaaltopsikust ning see postitus võeti väga hästi vastu, mõtlesin, et mida mul põdeda on? See kõik on ju igati normaalne osa iga täiskasvanu elust, seega miks mitte. Seda enam, et tegelikult peab Fifi end eelkõige seksuaalse heaolu butiigiks… Ühesõnaga, võtsin siis kätte ja kirjutasin ise uuesti Fifi butiigile ja uurisin kas nad oleksid ehk endiselt huvitatud minuga koostöö tegemisest ja mul läkski õnnek. Seega saadetigi mulle katsetamiseks selline aparaat, nagu seda on vaagnapõhjalihaste treenija Viibrik.

Pilt: Fifi

Tegu on siis vaagnapõhjalihaseid treeniva aparaadiga, nagu aru võite saada ja töötab see patareidega. See valge kumer julla käib tuppe ja puldi pealt saab valida erinevaid programme, ning muuta aega ja tugevust. 

Viibrikut kasutatakse:

– vaagnapõhjalihaste treenimiseks ja tundlikkuse tõstmiseks.

– vaagnavalu leevendamiseks.

– uriinipidamatuse leevendamiseks ja raviks.

Põhimõtteliselt treenib see su lihaseid sulle pisikesi elektrilööke andes. Kõlab hirmutavalt, ma tean, aga ma vannun, et kui valid enda jaoks õige tugevuse, pole asi üldsegi nii hull, kui hetkel paistab. Töötab see siis nii: aparaat annab sulle tillukesi elektrilööke, mis su lihased korraks kokku tõmbavad. Kui sa ise oma vaagnapõhjalihaseid pingutad, siis tunned sarnast asja, ainult selle vahega, et Viibrikut kasutades ei pea sina ise üldse vaeva nägema ja aparaat teeb kõik sinu eest. Sina võid rahumeeli sel ajal telekat vaadata või raamatut lugeda.

Võrreldes tupekuulide kasutamist Viibrikuga, on viimase puhul tulemused palju kiiremad ja efektiivsemad. Tupekuulidega pead sa ikka päris mitu kuud trenni tegema, et muutusi näha, aga Viibrikut kasutades peaksid sa erinevusi märkama juba kolme-nelja nädalaga.

Lisainfo Fifi kodulehelt:

Seadmel on 4 kliiniliselt testitud programmi. Seadme otsik edastab vaagnapõhjalihastele õrna stimulatsiooni, treenides lihaseid Sinu eest, suurendades samal ajal Sinu teadlikkust lihastest ning kontrolli nende üle.

Programm 1 – Stressinkontinents: kui aevastamisel, köhimisel, äkiliste liigutuste korral vmt lekib uriini. See on enam levinud naistel ning avaldub siis, kui kusepõiekael ja/või teised uriini kinnihoidmise mehhanismid ei toimi korralikult. Seda võib mõjutada rasedus, ülekaal, ületreenimine, elustiil, vanus jmt.

Programm 2 – Sundinkontinents: üliaktiivse põie sündroom. Kui tualetti on vaja külastada ebamugavalt sageli või kui tung külastada tualetti on nii ootamatu, et ei pruugi õigel ajal jõuda. Seda võib mõjutada suhkrutõbi, kuseteede infektsioon, insult, Alzheimeri tõbi, hulgiskleroos, traumad ja ülepinges närvisüsteem. Mõnel juhul võib see olla põievähi varaseks nähuks.

Programm 3 – Segatüüpi inkontinents on segu stress- ja sundinkontinentsist.

Programm 4 – Krooniline vaagnavalu. Seda võivad põhjustada nt vulvodüünia, sümfüüsise valud, põiepõletik (tsüstiit)

Tasemeid/tugevusi on kokku 99 ja üks nö ‘ravikuur’ peaks kestma 12 nädalat, ehk kolm kuud. Viibrikut on soovitatav kasutada 4-5x nädalas 20 minuti kaupa. Peale kolme kuu pikkust treeningut, võiks Viibrikut kasutama jääda korra nädalas, ‘tone’ programmiga, et säilitada lihaste tugevus.

Pilt: Fifi

Seadmega kaasas on ka patareid ja kotike, et oleks seda mugav hoiustada.

Ise olen ma Viibrikut vaid korra proovida saanud, sest mul on tervislik seisund, mille ajal ma ei tohi seda kasutada, seega andsin seadme hoopiski sõbrannale katsetada ja kirjutan edaspidi hoopiski tema kogemusest (neid sisse käivaid otsasi saab eraldi juurde ka osta, seega no worries).

Aga alustuseks räägin siis ikkagi sellest ühest korrast, kui mina ise seda katsetada sain. Esimese hooga ma ei saanud üldse aru, et mida ja kuidas ma tegema pean või mis tugevus valida. Panin poolkogemata tugevuseks mingi 12 ja ei tundnud absoluutselt mitte midagi. Mõtlesin, et okeii, see on küll imelik ja veetsin hea 10 minutit leiutades kuidas seadmel näpulukk maha käib, sest kasutusjuhendis ma veel selle kohani jõudnud ei olnud. Lõpuks siis selgus, et lukk tuleb maha imelihtsalt – vajuta vaid alla suunatud noolt ja voilaa.

Panin siis tugevust veidi juurde (21. tasemeni) – just täpselt nii palju, et üldse midagi tundma hakkaksin. Üsna pea aga kadus see tunne ära, seega panin tugevust veelgi juurde. Jõudsin 35. tasemeni, siis juba oli päris okei ja kokkutõmbed ilusti tuntavad. Mõne minuti pärast aga mõtlesin, et panen veel juurde ja vaatan palju kannatan – sain 50 või isegi 55 sisse panna, rohkem ei kannatanud tol korral, sest tekkis selline väga ebameeldiv ja kohati isegi valus tunne. Aga 50-55 oli minu jaoks täitsa okei. See oli veider, aga mitte valus.

Kuna selleks hetkeks, kui ma lõpuks aru sain kuidas seade töötab ja mis tase on minu jaoks õige, sai aeg juba otsa, siis tegin kohe teise ringi veel. Valisin sel korral programmiks ‘tone’ ja tugevuseks 50, ning veetsin 20 minutit maailma kõige veidramat trenni tehes. Pärast oli natuke tunda isegi, et seal all on nagu teistmoodi ja lihased olid väsinud.

Kokkuvõttes ütlen, et kuigi alguses tundus hirmutav, siis tegelikult on tegu päris põneva aparaadiga ja ma siiralt usun, et kui mul oleks võimalik hetkel seda edasi kasutada, oleks mul varsti sellised vaagnapõhjalihased, et ma võiksin oma vuuhas pähkleid purustada. :D

Järgmises Viibriku teemalises postituses räägin juba sellest mida mu sõbranna sellest arvab ja kuidas temal trenniga läheb. Minu arust oleks Viibrik päris lahe kingitus iseendale või mõnele lähedasele sõbrannale. Miks mitte Viibrikut jõuludeks ka mehelt küsida. ;)

Kui teil tekkis nüüd huvi Fifi kaupade vastu, siis on mul teile ka pisikene sooduskood. Koodiga ”LIPSUKE” saate fifiboutique.com lehel -6% soodustust kõigelt. Kood kehtib 13.detsembrini (k.a.). Julgelt võib lisada ostukorvi ka kingituse pakkimise teenuse, sest ka see on selle koodiga täitsa tasuta. Ka transport on Fifi poest tellides tasuta, ning valikus on ka kullerteenus, seega haarake võimalusest!

Comments

comments

8 thoughts on “Viibrik – seadeldis mis annab su vaagnapõhjalihastele elektrit

 1. Ma kiidan Viibrikut, kasutasin seda regulaarselt võrdlemisi lühikest aega, äkki ainult 3-4 kuud ja sellest piisas. Või noh, tulemuse saab veel paremaks ja nüüd pärast 10 kuud kestnud pausi tegelengi taas selle parema tulemuse saavutamisega, aga selle pausi jooksul varem saavutatud seis ei kadunud kuskile. Muidugi mõnikord vales asendis aevastades või täis põiega sprintides ikka juhtub väikseid õnnetusi, aga muidu olen viimase aasta ikka üsna muretult veetnud, ei mingeid pesukaitsmeid ega muud sellist. Suvel sain vabalt isegi batuudil hüpata. :)

  Ühesõnaga minu kiidusõnad ja julgen soovitada. :)

  • Arvad tõesti, et kinnitan või lükkan selle ümber siin kommenteeriumis? Ilmselgelt kui ma oleksingi rase ja seda mingil põhjusel ei ütleks veel kellelegi, on sel põhjus. Kui nii väga huvitab, et mis tervislik seisund see selline mul on ja sellekohast postitust ära oodata ei jõua, võite mulle postkasti ka kirjutada ja ma seletan. Nii kauaks aga palun, et ei spekuleeritaks ja antaks mulle veel veidi aega.

  • Miks nii kurjalt? Ega ma siis halvustavalt küsinud. Kui sul suvel peetumine oli siis jagasin ka oma katkemise lugu. Olime samal ajal rasedad ja lõppes mõlemile õnnetult. Kuna ma olen hetkel uuesti rase siis jäävad sellised vihjed silma ja ikka hakkad mõtlema:) tore oleks ju jälle samal ajal ja vb sama kaugel isegi rasedusega olla :) kõike head sulle ! :)

  • Ei olnud üldse kuri tegelikult. Ei pannud lihtsalt smaili taha. :D
   Aga palju õnne sulle. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.