18 viisi, kuidas oma naist igapäevaselt hulluks ajada

 1. Võta tema lemmik tass, joo sellest õues kohvi, ning jätagi see sinna. Kas ma olen ainus hull, kellel on üks lemmik tass, millest kohvi juua? Ühestki teises kruusist ei maitse see nii hea, kui just sellest ühest.
 2. Viska sokid pesumasina ette, mitte pesumasinasse.
 3. Tassi oma koopase maja ainus nuga, millega annab kartuleid koorida ja lõika sellega näiteks juhtmeid.
 4. Otsi üles naisukese suure hoolega ära peidetud käärid (jällegi maja ainukesed normaalsed!), ning tee nendega midagi, et need jumala eest enam paberitki ei lõikaks.
 5. Lõhu vähemalt iga uue aastaaja saabudes ära oma telefon, ning siis ”ulu” mitu kuud, kuni see ükskord taas korda saab.
 6. Topi naisele näppe ribide vahele.
 7. Viska teda rändomilt veega.
 8. Topi talle ilast näppu kõrva.
 9. Tee talle Pluutomusi.
 10. Katsu ta väikseid varbaid. Appiiii, kuidas ma seda vihkaaan!
 11. Tõsta vetsus paberirull ringi.
 12. Astu suure mürina, kolina ja mölinaga tuppa kõige ebasobivamal hetkel. Näiteks just siis, kui naine on lapse peaaegu magama saanud.
 13. Otsi üles oma roheline taldrik ja valge kahvel, mille naine on ära peitnud, sest need ei sobi ülejäänud nõudega kokku. Tassi need jälle lagedale.
 14. Kui toda taldrikut ei leia, söö sellest toidukarbist, mille pesemist su naine üle kõige vihkab. Selle ääre alt ei saa ju jäänuseid kätte!
 15. Kui seda ka ei leia, siis kuku vinguma, et kuhu ta saatanas jälle kõik asjad pannud on.
 16. Peida ära tema telefon, et ta netis istuda ja blogida ei saaks, ning sinuga hoopiski filmi vaataks.
 17. Krahma öösel kogu tekk endale, nii, et laps ja naine peavad end kahekesi ühe beebiteki alla mahutama.
 18. Kui tunned, et laps kakas, võta ta sülle, vii naisele ja ütle midagi sellist ”kallis, tibul on sulle kingitus!” ning pane naerdes jooksu.

Mainin ära, et tegemist on siiski läbi huumoriprisma tehtud postitusega ja ärge hakake jälle kõike liiga tõsiselt võtma. Kui hästi läheb, ilmub varsti ka ”**viisi, kuidas oma meest hulluks ajada”. :DEt mitte millestki ilma jääda, leia meid ka Facebookis, klikates SIIA!

Comments

comments

13 thoughts on “18 viisi, kuidas oma naist igapäevaselt hulluks ajada

 1. Ja kui naine kõik ära koristanud, marsi välisjalan6udes nt poekoti v puukorviga kööki, tuppa.

  • Aamen tõesti :D Ma koristasin faking 5h reedel ja umbes 30minutiga oli kõik samas seisus…. ja meil isegi ei ole last, kes oma panuse annaks sinna :D

 2. Khmm… Veel hullem variant. Võta saunalina ja pühi sellega maha läinud jooki. :D :D Kuidas sellise asja peale üldse tulla saab, minu mõistus ei võtnud.

 3. Tassid on igal uhel omad, aga sokkide kohta küsisin kord, kas ta kõndivaid sokke on näinud. Vastas ei, ma ytlesin, et ma ka ei ole, mille peale viidi sokid masinasse :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.