Täpikese südamelöögid ja liigutused 16+1. See beebi on küll liiga palju kohvi joonud.

Sain lõpuks selle väikese marakrati mürgeldamise linti kah. Kõik need imelikud vibalikud hääled ja paugud on tema tekitatud, mina üritasin enamus ajast dopplerit paigal hoida. Ja öelge mulle keegi, mis värk selle südamega tal on? Ma kuulen vääga erinevaid toone ja lööke seal. Üks on ilmselt platsenta ja teine Täpike? Tõenäoliselt…
Igatahes jamh, kellel huvi siis siin on paar minutit mürgeldamist. ;)

Comments

comments

4 thoughts on “Täpikese südamelöögid ja liigutused 16+1. See beebi on küll liiga palju kohvi joonud.

 1. küsimus…mitmendal nädalal sa kodus kuulma hakkasi doppleriga südamelööke? Kas sul on ka see angelsoundsi oma? Mul nädal 13+ ja muudkui üritan, kuulen ainult enda omasid… kuna tunduvad beebi jaoks liiga aeglased… vb ei oska seda õigesse kohta asetada v on lihtsalt liiga vara.
  Aga sinu lindistused on vahvad:)

  • 10+3 sain esimest korda kiiremad löögid kätte. Jah, mul on ka see angelsounds. Proovi hästi alt, häbemeluu juurest ja suru seda vastuvõtja osa sinna luu “taha”, nagu viltu kõhuga. Suht tugevalt peab vajutama ka alguses. Ja liigu hästi aeglaselt,et ükski koht vahele ei jääks. Väga tähelepanelikult pead kuulama ka, võivad väga summutatud ja kauged olla. Lapse süda lööb jah poole kiiremini kui ema oma, peaksid küll ära tundma kui need õiged löögid saad. Edu! :)

  • Jeeeej me kuulsime eile südamelöögid esimest korda ära, äitähh sulle, otsisin ilmselgelt liiga kõrgelt neid :P
   Aga nii vahva ikka.
   Nüüd olen ainult hädas selle lindistamise osaga ei saa kohe kuidagi seda dopplerit ühendatud arvutiga :S

  • Tore,et aidata sain. :)
   Ma ka jändasin selle lindistamisega. Ühenda doppler arvutiga. Mul on läpaka küljel 2 auku kuhu sobib kõrvaklappide ots, ühe kohale on joonistatud mikrofon, teisele kõrvaklapid. Sina torka see juhe sellesse auku kuhu peale mikrofon joonistatud on. Siis otsi tarvikute alt helisalvesti ja proovi lindistada. Mul alguses oli ta seadistatud nii,et salvestas välist häält,mitte dopplerit. Trüki otsingusse “heli” (stari juures) ja otsi see koht kust saad seadeid muuta. Siis muuda välise hääle salvestamine juhtmega omaks ümber. Said? Kui ei siis ütle. :)

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.