Aitäh beebimaailm, et mulle kasutatud ja katkise voodi saatsite!

Sain täna oma ”laheda” voodi kätte. (LINK)
Jutumärgid selle pärast, et see voodi on puha vigane. Täiesti jube lihtsalt, mul pole sõnu.
Juba karpi vaadates oli aru saada, et päris uus see asi kohe kindlasti ei ole. Karp oli katkine ja kortsus ning pakkekilesse maetud. Nii kui voodi välja võtsin nägin, et otstes on hullud kulumisjäljed ja ühe otsa nurgas on hiiglaslik mõra. Juba siis kihvatas, et mis kuradi mõttes? Ja kui praegu tahtsin sellest nurgast pilti teha siis nägin, et teisel otsal täpselt samamoodi mõrad sees! Võtsin siis pakkekile ümbert ära ja pidin lihtsalt infarkti saama. Kõik kohad on mõrasid, defekte ja kriipse täis! Ja üleüldse, kes kurat pakib voodit PAKKEKILESSE? Seal peaksid olema pehmendused ja nurgad vahel, et mingeid defekte ei tekiks. See jama aga nägi välja nagu keegi oleks selle mulle omast kodust saatnud!

Esiteks on see voodi kasutatud ja seda on kilomeetri kaugusele näha! Ja ma ei tea mida sellega veel tehtud on, sest see näeb välja nagu ta oleks viiendalt alla visatud!
Otstes on näha hõõrdumis punktid kus voodi on kokku pandud, kinnitusaugud on kulunud (äärtest on värvi maas), karul pole ühte silma peas (!!), ühes kohas on musta markeriga suur kriips, voodi põhjal on mitu lipp sellised, et kohe lähevad puruks ja ühel on julm mõra sees, mitmes kohas on nagu valge värviga möksitud plekid mis maha ei tule (?), miljon kriimu ja täket mida ei ole võimalik korralikult pildile jäädvustada ja no neist hiiglaslikest mõradest ma ei hakka rääkimagi! Ja see nimekiri võiks siin veel lõpmatuseni jätkuda! Sel voodil pole tükki mis ei oleks kahjustatud!
Kohe näha, et see voodi on tagasi saadetud ja nüüd saadeti mulle edasi see sitakäkk. Umbes, et ”äkki tema ei tagasta ja ei julge midagi öelda?” Uskumatu lihtsalt!

Ja sellest ma ei hakka rääkimagi, et alguses tahtsin ma üldse teise motiiviga voodit ja kuna seda ”ei olnud” siis saadeti mulle mingi teine. Kuigi lehe peal oli kirjas, et on. Ning lehe peal on kirjas, et laos olevad tooted koju kätte 2-3 päevaga, seega ma ootasin seda voodit juba reedeks, sest täna pidin ma ju arstil olema. Ei läinud ju 3 päeva, neli läks. :D Ah, vahet pole see motiiv ja see üks viivitatud päev aga asi on põhimõttes. Kui on lubatud siis on lubatud. Ja mis usaldust peaks tekitama firma, kes ei suuda isegi oma kodulehte korras hoida?
Okei-okei, siin ma pingutan juba natukene üle aga noh…

Mulle lihtsalt ei mahu pähe mis needus see meil peal on, et ÜKSKÕIK mida me ka ei ostaks saame me alati kuidagiviisi pähe. See on lihtsalt…aagh!
Ma juba selle postituse all, kus voodi ostmisest rääkisin, ütlesin, et igaks kümneks juhuks tuleb voodi enne kokku panna, sest jumalteab mis puudu on või kas ta üldse kooski püsib! No vähemalt jääb see vaev ära, et peame seda sitakäkki kokku hakkama panema ja siis alles avastame, et oihh…

Ma olen lihtsalt nii pissed off praegu, et ma võiksin neil näo karmilt täis sõimata! Aga kahjuks saan ma seda alles homme hommikul teha…
Täiesti uskumatu nahhaalsus! Mida kuradit ma selle sitakäkiga nüüd tegema pean? Vean ta seljas teisele poole linna postkontorisse ja saadan oma kulude ja kirjadega tagasi? Kuidas see värk täpselt toimubki? Ma pole nii suurt asja veel tagasi enne saatnud…

Ma olen nii pettunud. Palun öelge mulle kas ma ostsin kasutatud voodi või uue? o.O

Comments

comments

17 thoughts on “Aitäh beebimaailm, et mulle kasutatud ja katkise voodi saatsite!

 1. Ma usun, et kui sa neile kirjutad, siis nad parandavad selle vea. Mul raske uskuda, et nad meelega sellist kaupa saadaks, kuigi viga on küll suht haige :D

  • Ma helistan homme hommikul esimese asjana, ega seda käkki ma endale küll ei jäta. :D

  • Loogiline oleks ka, et nad sulle kulleri saadaks ja kiiremas korras sulle uue saadaks. Ma lähen ise sinna vankrit ostma, kardan :D

  • No kui sa enne saad üle vaadata siis vast märkad ju kui midagi viga peaks olema. :D

 2. Minul on see voodi ja selliseid mõrasid sellel küll ei ole, kuigi varsti saab 4 a täis. Kindlasti võtavad tagasi ja nende omal kulul. Kui ei võta, siis Tarbijakaitse aitab.

  Ostsingi selle voodi sealt ja vankri ka, minu omad on täitsa terved :)

  • Kuidas su voodil põhi vastu peab? Ma vaatan seda põhja ja mõtlen, et see küll aasta-paarist last välja ei kannata, kui ta seal veel natukene hüppab vms siis… :D

  • Põhi on üllatavalt hästi vastu pidanud, kaks last on korduvalt (korraga) selle peal hüpanud. Ainus asi, mida kurta, on see, et peits on hakanud maha kuluma voodiäärtelt.

 3. Võib juhtuda, et see voodi oli neil seal väljas kõigile näitamiseks, need seal ongi juba kannatada saanud igatepidi. :( Helista neile homme hommikul ja räägi lugu ära ning küsi, mis nüüd saab ja sina pole olukorraga rahul.

  Ise käisin sealt kohapealt voodit ostmas ja õnneks läks hästi, saime terve ja hea voodi ja siiani midagi kurta ei ole. Kuigi sealne teenindus on küll jah khm..

 4. Meil sama voodi, aga kaelkirjaku pildiga. Kodus kokku panema hakates, üllatus missugune, mõlemad otsad oli keskelt pooleks. Egas midagi, sõitisin 160 km, et praak uue vastu vahetada, ja mis ma sain? Poes oleval “näidisvoodil” kruviti otsad lahti ja anti mulle, ei olnud juttugi et kogu kompoti uue saaks.Vot sulle uut voodit !

  • Ma oleks draamamaamatsema kukkunud ja kui see poleks aidanud siis tarbjakaitsesse helistanud! Üle mõistuse ju :D
   Ma tahtsin ka muidu kaelkirjaku pildiga voodit :(

 5. Täiesti kohutav, see küll uus asi pole. Ei teagi, kas nad panid kogemata praagi voodi sinu poole teele või siis tõesti meelega, lootuses ise pahnast lahti saada. Ma ostaks uue küll kusagilt mujalt, isegi mõni kasutatud voodi näeb korralikum välja.

  • No juba see kast nägi välja nagu oleks seda mööda maad 3043874 km veetud. Ja miljon ringi pakkekilet, et kogu asi üldse koos püsiks, ei andnud just väga palju lootust… Mu kaks kaitselina oli ka veel sinna samasse kasti sisse surutud. Kui just pime seda pakki kokku ei pannud siis nad teadsid mida nad saadavad.

 6. Vaevalt jah, et meelega. Sellise tootega ei jääks nagunii ükski klient ju rahule. Vb sai ka transpordis viga, st et transpordipoisid loopisid suvalt seda siia ja sinna, arvates, et ehk ei juhtu midagi. Muide mööblit pakitaksegi pakkekilesse vahel, see pole ka asi, millest päris probleem veel teha. :D
  Aga jah, päris katkine asi ikka ja võta BMiga ühendust, näita pilte ja arvatavasti nad ikka aitavad välja. :)

 7. Eriti õnneliku kauba peale sattunud :D tõesti mulje, et pakkija on kergelt armunud olnud vms, sest no.. ikka üsna keeruline on mitte märgata, et tegemist ei ole päris korraliku kaubaga.

 8. Pingback: Beebimaailma voodisaaga vol 3. Soovitan suure kaarega mööda käia sellest poest! | Lipsuke

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.